<

Sosyal Sohbet Sitesi

Administrator     10-06-20     Genel     , , , , , ,      81 Defa Okundu

Merhaba Arkadaşlar;

Çet Sitesi

Seviyeli ve kaliteli sohbetlerin olduğu mobil muhabbet sitesiyiz.Muhabbetin adı sohbetin tadı diyerek başladık yazımıza. Bazen hani öyle bir gelir yazacağım herşeyi, anlatacağım deriz de anlatamayız ya. Şu anda öyle bir durumda yazıyorum bu yazıyı. Anlatılacak, söylenecek, paylaşılacak o kadar çok şey var ki şu irC Sohbet dünyasında hangisinden başlayacağımı bilemiyorum.

Dostlar arkadaşlıklar olsun dostluklar olsun hepsi mantıken sanalda çıkarlar üzerine kuruludur. Biz ilk defa muhabbet sitemizde bunu göz ardı ederek hareket ediyor ve herkesi ailemizden biriymiş gibi karşılayarak sohbet ediyoruz. Tüm arkadaşlarımıza da bu şekilde davranmalarını aykırı bir boyuta geçenler dışında herkesi sohbetle, muhabbetle kucaklamalarını söylüyoruz. Bu şekilde sitemizin ziyaretçileri arasında gerçekten çok değerli insanların olduğunu keşfediyoruz. Sanalda yıllarını geçirmiş insanların ilk defa bizim sunucumuzda gerçek hayatların tanıma ve hatta reel olarak görüşme fırsatını yakalıyoruz. Herkesin tabiki kendisine göre bir hikayesi var. Herkesin kendine özgü anlatımları, paylaşımları var. Gerçekten değerli insanlarla sohbetimiz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Bu tarz sanal muhabbet ortamlarını oluşturmak çok zor. Özellikle günümüzde bir çok insanın kendi karakter ve kişiliğini saklamak zorunda olduğunu düşünerek hareket etmesi bu durumu daha da zorlaştırıyor.

Mobil Muhabbet Sitesi

Bedava,ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen mobil çet sitesiyiz.iRcd Sohbet sistemleri arasında daha samimi ve sıcak sohbetler oluşturarak, daha düzeyli muhabbetler etmeyi sağlayarak sohbetin kalitesini farklı bir çıtaya taşıyoruz. Yakında hatta düşüncelerimiz arasında VIP uygulamalar kurmak var. Sistemi dış dünyaya kapatarak sadece referanslı insanların gelmesini ve diğer boş beleş kişiliklerin insanları asla rahatsız edemeyeceği ücretsiz muhabbet sistemi kurmak gibi hedeflerimiz var. Kesinlikle kâr amacı gütmeyen sohbet sunucu sahiplerimiz, domain ve web ekibimiz ile hem kahkahanın, hemde bilinçli sohbetin tadına varabileceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

Asla irCd sunucularında ben zarar görmem, kimseden zarar görmedim, kimse beni kırmadı, üzmedi gibi kelimeleri duymayız. Mutlaka insanlar arasında kişilik ve karakter, bazen tarz nedenleriyle sorunlar oluşuyor. Bunları hoşgörü içerisinde karşılamanın kimseye zararı olmadığını bizimle birlikte ortamımızda göreceksiniz. Tepki üzerine tepki veren, her türlü olayda haklı haksız arayan ortamlarda bitip tükenmeyen sonsuz sorunlarla boğuşmak yerine herkesin gerçek kişilik ve karakterleriyle birbirini kabullendiği bir ortamın bir olmadığını siz de göreceksiniz.Facebook,twitter instagram v.b gibi sosyal medya ortamlarından başka değişik sohbet arayanların adresi İLksayfam.net tir.tüm sohbet severleri sitemize bekliyoruz.

Parasız Sohbet Sitesi

Günün 24 saati muhabbet edilen mobil sohbet sitesiyiz.İşin özü arkadaşlar bu sistem hoşgörü ve uyumluluk sistemidir. Uyumsuz kişilik ve karakterlerin bir araya geldiğinde barınmasının zor olduğu bir sistemdir. irCd herkes için tamamen bir alışkanlıktır. Eski, köklü, geliştirilebilir sınırsız bir sistem olsa da eksik yanı tabiki insandır. Çünkü insanlar çeşitlilik arar. Bu arada yeni DEDİKODU botumuzu da denemenizi öneririz. Kişiler hakkında bilgiler veren bot sunucumuzun gözdesi oldu. Başka hiç bir sunucuda bulamayacağınız çeşitlilikler ile hayatınıza renk katmanın zamanı geldi. Bırakın artık olmayanı oldurmaya çalışmayın. Sizde eğer gerçekten sanalın eskilerinden irCd’nin eskilerinden iseniz, yeriniz tam olarak burası..!

Tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın, esen kalın..

Saygılar.

Designed by SetiKaaN…

Sosyal Sohbet Sitesi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?