<

MuhabbetKuR.Com

Administrator     22-07-20     Genel, Mobil Chat, Mobil Sohbet     , , , , , , ,      2172 Defa Okundu

MuhabbetKuR.Com

Merhaba dostlar;

MuhabbetKuR ailesi ile güven vermeye ve emin adımlarla büyümeye devam eden irCd sunucumuzda yerinizi almak için fırsatları kaçırmayın.

Sanal Magazin tarafından yazılan övgü dolu yazımızda Facebook hesabımızda verdiğimiz cevaba buradan tekrar teşekkür etmek adına makale yazmaya karar verdik. SanaLMagazin.Net sitesine verdiğimiz teknik destek ve sistem hizmetlerimizden bahsetmişler ve kendileri bizlere teşekkür etmişler. Bizde bu kardeşlerimize buradan teşekkür ediyor, bizlerle ilgili övgü dolu sözlerle bahsettikleri yazıları için kendilerini buradan tekrar selamlıyoruz.

MuhabbetKuR ailesinin gelişmesinde, aile olgusunu kurarak sunucu hizmetleri hayatına devam etmesinde, mobil sohbet ortamları arasında hakettiği değeri bulması için yapılan tüm katkılar için tüm dostlarımıza çok ama çok teşekkür ediyoruz.

MuhabbetKuR.Com

Ailemize katmış olduğumuz RadyoKeyfi.Net grubuna da bizlerle birlikte olduğu ve desteklerini asla esirgemediği için teşekkür ediyoruz. Kocaman bir aile olmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinci ile hem sizlere hemde bizimle birlikte olan tüm ailemize teşekkür ediyoruz.

Tabi sunucumuzda bizleri asla bırakmayan, asla bizden vazgeçmeyen yılların eskitemediği dostlarımıza da buradan selamlar olsun. Makale adeta selamlama ve teşekkür yazısına dönüştü. Ondan dolayı biraz modunu değiştirmek istiyorum.

Mobil Chat Sitesi

Mobil Chat Sitesi

MuhabbetKuR.Com

Sunucumuzun bugünlere gelmesindeki en önemli olaylardan birinin dürüstlük ve realite olduğunu da burada dile getirmeden edemeyeceğim. Sunucuda ki bir çok dostumuzla reel olarak görüşüyor olmamız, yeni arkadaşları da aramıza katmamız, o arkadaşlarımıza da her konuda dürüst davranıyor olmamız, bizim sunucumuzun sohbet ortamımızın bugünlere kadar hiç dağılmadan birbirine bağlı bir aile gibi gelmesine vesile olmuştur. İnsanların irCd dünyasında en çok aradıkları ve önem verdikleri şeyin dürüstlük ve içtenlik olduğunu yılların deneyimi ve tecrübesi ile öğrenmiş olduk. İnsanlara yetkiler, ünvanlar değil içtenlikler aşıladık, güven aşıladık. Şimdi de samimi bir ortam olarak bize geri dönüş sağlayan bu kocaman aile ile birlikteyiz.

Gerçek olan hiç bir şeyin asla yok olmayacağını bir gün herkes anlayacaktır. Hayatta her güzel şey gerçektir. Güzel olması için verilen emekler gerçektir. İnsanlar gerçeklerle değer kazanır. Kazandıkları değerleri gerçeklerle korur.

Biz asla ama asla gerçeklerimizden, adaletimizden, sizlerle olan bağlarımızdan vazgeçmeyeceğiz. 20 senelik bu ortamı yepyeni ve dopdolu bir 20 sene ile daha nasipse perçinleyeceğiz.

Siz dostlarımızı seviyor ve buradan saygıyla Selamlıyoruz.

Sevgilerle..

Serdar (SetiKaaN)


Yorumlar (1 Yorum)

    […] ederek rahatlamak istiyoruz. Tabi sohbet etmenin edebilmenin geçmiş yıllara nazaran günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle daha farklı bir boyut kazanmış olması insanlar arasındaki iletişimi ve […]

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?