<

Ukala Chat

Administrator     15-11-20     Genel     , , , , , , , ,      2615 Defa Okundu

UKALA CHAT

Sevgili Dostlar;

LakLakSohbet.Com ailesine bir süre önce gelmek isteyen ve sistemimize dahil edilen Ukala Chat platformu LakLak Sohbet yönetiminin kararı ile ayrılmıştır.

Kamuoyunu bilgilendirme amacıyla yazılan bu yazımızda, Ukala Chat’in başarılarının devamını dileriz.

Sistemimizde Chat, Sohbet, Oyun ve Radyo bölümleri bulunmaya devam etmektedir. RadyoKeyfi.Net ‘in kaliteli Dj’leri ile yayınları kaldığı yerden devam etmekle birlikte, DJ alımları da başlamıştır. LakLak Sohbet ailesi olarak, her zaman güvenilirliği ve özel mahremiyeti ön planda tutmaya, sizlerin verilerinin korunmasına ücretsiz olarak devam edeceğiz.

LakLakSohbet.Com‘un yönetimsel anlayışı ve sistem üzerindeki yöneticilerin yılların birikimi olan bilgileri ile geleceğe güvenle bakan bir sistem olarak var olmaya devam ediyoruz. Radyo sistemimiz RadyoKeyfi tarafından güvenlik konusunda güncellenmiştir. Sistemin bir bütün olarak ilerlediğini, güvenilirliğin düzen ve intizam gerektirdiğini asla unutmamalıyız.

ONLINE SOHBET ODALARI

Yıllardır devam eden projelerimiz, yenilikçi yapımız, yönetici olarak geliştirdiğimiz alt yapımız ile irCd sunucuları arasında gururla yerimizi korumaktan ve tüm sunuculara lider duruşumuza devam etmekten onur duyuyoruz. Sanal denilen bu alemde hiç kimsenin deviremediği, yıkamadığı hatta dokunmaya çekindiği bu ortamda olmak tümüyle bir ayrıcalıktır. Sistemine kayıtlı tüm nickleri birer aile ferdi olarak gören ve yıllardır bu şekilde güvenliklerini sağlayan tüm yöneticilerimize buradan teşekkür etmeyi borç biliriz.

Radyo sisteminde bahsettiğimiz üzere DJ alımı başlamıştır. DJ alımları için SuGaRBoY ve Etiqet nickleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.

mobilsohbetodaları

mobilsohbetodaları

SOHBETİN ADI İLKSAYFAM

Türkiye’nin bir numaralı sohbet sunucuları ailesi olmaya ve siz değerli kullanıcılarımıza her şeyin en iyisini sunmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sunucularımız da yetkilendirilmiş özel yöneticilerin #SheLL kanalında online yardım verdiğini ve hiç bir sunucuda yapamadığınız, ulaşamadığınız yöneticilerle sistemle boğuşma olayını yedi günün yirmi dört (24) saati kaldırıyoruz. İstediğiniz zaman ve sorun, sıkıntı yaşadığınızda tek yapmanız gereken #SheLL kanalına girerek yardım almak istediğiniz konuda bilgi vermeniz. Hiç beklemeden istediğiniz konu hakkında her türlü yardımı sağlayan yöneticilerimiz bulunmaktadır.

Sevgili kullanıcılarımız, yukarıda da bahsettiğimiz üzere ailemiz içerisine alınan fakat yönetimsel problemler nedeniyle aramızdan ayrılan Ukala Chat platformu üyelerine, yöneticilerine tekrar başarılar diliyoruz.

Sevgiyle ve dostlukla kalın.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?