<

Avrupa Sohbet Odaları

Administrator     26-12-19     Mobil Sohbet     , , , , , , , , , ,      508 Defa Okundu

Almanya Sohbet Sitesi

Türkiye sohbet ,Türkçe sohbet yapılan gurbet sohbet sitesiyiz.Gurbetçilerle tanışmak için sizleri sitemize bekliyoruz.Avrupada yaşayan gurbetçilerimizin Türkiye hasretini giderdikleri mobil sohbet sitemizde seviyeli sohbetler ve Chatler yapılmaktadır.

Bugün Utangaçlık üzerine sizlere neler düşündüğümü aktarmak istiyorum.Bu soru esasında düşünülürse ortaya çıkan sonuç, sanırım Muhabbetin nasıl yapıldığını toplum olarak, yanlış yapılmakta olduğu kanaatindeyim. Muhabbet yapacağınız kişi yada kişiler ile iletişim kurmak, onların fikir ve fikirlerini dinlemek hatta fikir sahibi olmak mümkün olup muhabbetin özünü anlamakla beraber kendinizi bu yönde geliştirebilirsiniz.

Utangaç Olmak ?

Sohbet ederken zaman zaman utanma duygusu devreye girmektedir. Önemli olan zayıflıklarınızı ve muhabbet ederken içerisine düştüğünüz yetersizlilik ve kaygılarınızdan arının. Her konu da rahatça konuşabileceğinizi unutmayın. Burada fikir ve düşünceler de; çatışmalar olacaktır. Fakat kendinize güvenerek bunun üstesinden de geleceğinize inanın.

Avrupa Chat odaları

Gurbetçilerimizle tanışmak üzere sizleri mobil sohbet sitemize bekliyoruz.Muhabbet dozunda olmalıdır. İnsanlar görüş ve düşüncelerini samimice ortaya koymalı, fikirlere saygı duymalıdır. Bazen insan zihninde otomatik olarak kaygılara yer vermektedir.

–Acaba insanlar çok sıkıcı olduğumu düşünebilir mi?
–Kendimi aptal yerine düşürecek miyim?
–Ya fikirlerim için insanlar bana güler mi?
–Kendimi ifade güçlüğü çekip, sıkılıp utanacak mıyım?

Bu kaygılara pek çok örnek verilebilir. Bu kısır döngü devam ettikçe, insan sohbet ve muhabbet ortamından kendisini soyutlamak ve kaçmasına sebep olacaktır.

Gurbetçi Sohbet Sitesi

Avrupada yaşayan almanya, isveç, Danimarka, fransa,Norveç,ingiltere,italya,hollanda,belçika ve Abd’de yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızla tanışmak üzere sizleri mobil chat sitemize bekliyoruz. Utangaçlık Aşmak İçin Hangi Yollar İzlemelidirler?

Öncelikle kendinize öz güven problemini nasıl aşacağınız konusunda değerlendirip bu konuyu en azami sınıra çekmelisiniz. İnsanlarla iletişimde bulunmak, onlarla nasıl konuşacağını bilmek zor gibi gelse de sohbet ortamında her şeyi akışına bırakın. Sohbet edeceğiniz insanlarla fikir alışverişinde bulunun. Böyle bir platform içindeyken endişe etmeden, bulunduğunuz bu durum karşısında kabuğunuzu kırıp bir adım atın.

“Kimse izniniz olmadan sizi değersiz hissettiremez.” sözünden yola çıkarsak, Unutmayın ki; işe yaramaz değersiz gibi utangaç olmak üzücü bir durum ile karşı kaşıya gelmenize sebep olacaktır. Sizi kaygılandıran ve gerginleştiren durumlardan arının. Bu anlatılan zor gibi gelse de, inanın bu önerileri uygularsanız www.iLkSayfam.Net sohbet odalarında utangaçlığınızı bir nebze yendiğinizi göreceksinizdir.

Sonuç Olarak; ortada bulunan utangaçlık fobisinden kurtulmanın en temel unsuru kendimize güvenmekten geçmektedir. ILkSayfam.Net ailesi olarak bu güzel ortamda bulacağınız yeni dostluklarla beraber, ”Güvenin kaynağı eylemdir ” sözünü unutmamanız ve mutluluğun temeli de sizin elinizden geçmekte olduğunu unutmayın. Utangaçlığınızı yenip öz güveninizi bizimle inşa ederek bir eylemde bulunabilirsiniz. Sizlere güvenilir kadromuz ile beraber yardım edecek arkadaşlarımız bulunmakta olup, her türlü desteği de sunmaktayız.

Daha Mutlu daha güvenli bir sohbet platformuna adım atmanız dileğiyle, Sohbetiniz Bol Mutluluğunuz daim olsun..

Designed By SetiKaaN…

 

Avrupa Sohbet Odaları


Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?