<

Bursa Sohbet Odaları

EgE     20-09-19     Genel     , , , , ,      434 Defa Okundu

Bursa sohbet odaları bana güzel ve eğlence yüklü bir seyahati hatırlattı. Sizlerlede her zaman olduğu gibi paylaşmak istiyorum.
Bursa türbelerini bilen varmı? Mesela gelsem gezdirebilecek olan kim var aramızda?

Ben bundan yine yıllar önce henüz annem kardeşime hamileyken Bursa ziyaretine gitmiştim.
Bir kez gittik Bursaya bulamadık aradığımız yeri. Annemin rüyalarında uçarak onu türbesine götüren bir yatırdan söz ediyordu annem.
Dimdik bir yokuşu olan. Ben hiç olabileceğini düşünmedim oysaki. Bursa kalabalıklık açısından 2016 itibariyle en kalabalık dördüncü şehri. Elbette o zaman bu değerlerde değildi nufusu ama Türbe ve camii zenginliği ozaman da farklı değildi.
Benim kardeşimin adı Ayberk Zafer o isim bulunana kadar Annem Bursa da gezmedik yer koymadı.
Ama her zaman dediğim gibi hayaller Paris ama yaşananlar malüm.

Bursa sohbet odaları

Emir Sultan Türbesi, Üftade Cami ve Türbesi, Yeşil Türbe, Süleyman Çelebi Türbesi, Orhangazi Türbesi, Akbıyık Sultan Türbesi, Ethem Dede Türbesi, Köpüklü Dede Türbesi, Piremir Türbesi, Üçkuzular Türbesi, Hatice Sultan Türbesi, Şair Ahmet Paşa Türbesi, Okçu Baba Türbesi, Güranlı Türbesi, gibi gezmedik türbe bırakmadık. Ama sonunda elbette bulduk annemin düşlerindeki türbeyi.
Sizlerde Bursada harika yerler görebilirsiniz. Belkide sizlerinde bizler aracılığı ile görmek arzusu oluşur.

Şimdi gelelim bizlerde Bursa sohbet seven dostlara sanırım aramızda Bursadan birisi var sunucu ortaklarımızdan Etiqet. Belki müsait olan dostlarımızı karşılayıp gezdirebilir, ne dersiniz?

O zaman Etiqet’i tanımak için şimdi hemen ilksayfam ile ilk sohbetinizi etme zamanı.
Tanışmak ve tanımak için Bursalı yada Bursada olmaya gerek yok. Her ilden her dilden kulanıcı barındırıyoruz. Sizlerde aramıza katılmak için şimdi hemen mobil sohbet girişi ile çok kolay aramıza katılabilirsiniz…

Saygılarımla Liva

Mobil Bursa sohbet mobil bursa chat bursa sohbet odaları bursa chat odaları bursa sohbet bursa chat


Yorumlar (1 Yorum)

    öncelikle emeğine cok teşekkürler boşuna demiyorz biz Bursanın altı evlaya üstü eşkiya :d etiqet gezdirmesede ben gezdiririm:D

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?