<

Chat Sohbet Sitesi

Administrator     04-06-20     Mobil Sohbet, Sohbet Odaları     , , , ,      737 Defa Okundu

Mobil Chat Sitesi

Seviyeli ve Kaliteli sohbetlerin yapıldığı mobil chat sitesiyiz.chat odaları Evde oturmaktan sıkıldınız mı? Günlük rutin işlerinizden mi bunaldınız. O süre yaşamınıza değişiklik kazandırabilmek adına için doğru yerdesiniz. Eğlenceyi sohbeti müziği ve daha bir çok aktiviteyi aynı anda bulacağınız tek adres İlksayfam.net tir. Farkı bizimle yaşayın. özellikle son zamanlarda yaşanmış olan yasaklar yüzünden insanlar evde vakit geçirmek için değişik yollara baş vurup günlerini tamamlamaya çalışırlar. Sürekli olarak aynı eylemleri yapmaktan sıkıldıysanız sohbet siteleri sizin için doğru adres. Söyleşi sitelerinde sizlere değişik kodlarda eğlence seçenekleri sunan teknik ekibimiz , sizlerden gelen talepler doğrultusunda bünyesine yenilikler katmaya devam etmektedir. Sohbet sitelerinde sizlere oyun kanalları , islami sual kanalları , müzik dinlemek için radyo odası , yabancı dil yarışma kanalları , okey salonu benzer biçimde hizmetler de vermekteyiz. Mobil uygulama ile Android Ve Apple işlemci telefonlarınız yardımıyla rahatça giriş yapabilir sizde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bilgisayarlarınız ile de görsellik olarak daha gelişmiş olan mirc uygulamaları ile , sohbetinizi daha da keyifli hale getirme olanakını size sunmaktayız. Hiç bir üyelik ve maddi beklenti içinde bulunmadan sizlere bu hizmetleri veren söyleşi sitemize bir sefer giriş yaptıgınızda bizlerden vazgeçemeyeceksiniz.

NASIL SOHBETE GİRERİM?
Öncekile size sohbet odalarına iyi mi bağlanıp , sohbet etmeye iyi mi bağlanır kısaca onun hakkında bilgi vermek istiyorum İnternet Tarayıcınız Ne olursa olsun , Google , Exporer yada MozilaFix Hiç Fark Etmez. İLksayfam.Net yazıp Arattıgınız da karşınıza çıkacak olan sohbet Panaline Rumuz yazdığınız zaman şu demek oluyor ki sohbet esnasında kullanmak amacıyla dilediğiniz İsmi Yazıp Bağlan Butonuna Basmanız kafi Olacaktır. Ve Kısa süre içinde tadına Doyulmaz bir sohbete dahil olacaksınız.

ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYORMU?

Chat Sohbet Sitesi

Kaliteli sohbetlerin bedava ücretsiz olarak yapıldığı mobil sohbet sitesiyiz.Söyleşi odalarına katılıp eğlenmek arkadaş bulmak tamamen ücretsizdir. Sadece sohbet Odası sahibi ( salon Kanal Lobi) olmak sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde ücrete tabidir. Oda Sahibi olmak size bulunmuş olduğunuz ortamda prestij kazandıracagı şeklinde diğer kullanıcılar tarafından dikkat çekmenize yarayacak bir uygulamadır. Söyleşi odası sahibi olmak için sitede görevli arkadaşların bulunduğu #Sales Odasına Giriş Yapanibilirsiniz.

TELEFONDAN MOBİL söyleşi
Mobil Uygulama yardımıyla söyleşi odalarına rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Google Store Mağazadan , İPhone Apple Magazadan Uygulamayı ücretsizce indirme imkanınız olduğu gibi , bunun yanı sıra gene telefonunuzdaki internet Tarayıcınız ile hiçbir sıkıntı yaşamadan sohbete katılabilirsiniz. diğerdomainlerimiz Muhabbetkur.com,Askchat.site,Laklaksohbet.com dur.

OPER VE ADMİN TANIMLARI NELER?

Mobil Sohbet Sitesi

caht ve sohbetin 7/24 yapıldığı mobil chat sitesiyiz.Oper (Operatör) ve Admin ( Administrator ) site üzerinde üst düzey görevli anlamına gelmektedir. Sohbet odalarının işleyişi , güvenliğini sağlayan ve sizlere teknik destek vermek amacı ile bulunan uzman ve deneyimli görevlilerdir. Söyleşi odalarında kötü amaçlı kişilerin şikayet edildiği ekip olarak adlandırılır. Sizlerde problem ve şikayetlerinizi #operhelp kanalına bildirebilirsiniz.

NİCK/RUMUZ KAYDI
Rumuz yani nick name , site üzerinde kullanmak istediğiniz size ait isim olarak bilinir. Kayıt etmek tamamen sizin insiyatifinizde olan bir işlemdir. Size ilişik bir adı başkasının kullanmasına engel olmak için Kayıt işlemi önerilir. Mobil uygulamada bulunan menü yardımıyla kolayca kayıt işlemi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra /ns register şifre mail@adresi.Com komutu ile işlemi tamamlamak mümkündür. Sohbet odalarında kullanılan komut dizini için #help yardım kanallarında bulunan görevli arkadaşlardan online destek alabilirsiniz.

Designed by SetiKaaN…

Chat Sohbet Sitesi


Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?