<

İstanbul Mobil Sohbet Odaları

Administrator     08-09-19     Chat, Sohbet Odaları          397 Defa Okundu

İstanbul Mobil Sohbet Odaları

İstanbul bir çok tarihin yattığı ülkemizin turizm, kültür ve sosyal açıdan bildiğini üzere en önemli memleketidir. Hatta hepimiz biliyoruz ki Türkiye nüfusunun %20’si İstanbul’da yaşamaktadır. Bu güzide şehrimiz ile ilgili o kadar çok efsane, o kadar çok masal, o kadar çok hikayeler var ki, anlatmakla bitmez.

Şimdide bu güzel memleketimiz için oluşturduğumuz

sohbet odalarımız

var. Bu sohbet odalarında İstanbul’dan gelen dostlarımız için birbiri ile tanışma fırsatı ve çeşitli oyun etkinliklerini bir arada bulunduruyoruz. Yarışma kanallarında yarışıp bir yandan eğlenirken, diğer yandan yeni arkadaşlarla tanışarak sohbet edebileceğiniz bir platform imkanını sizlere sunuyoruz.

İstanbul Sohbet Mobil Odaları, Chat odaları, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Mobil Odaları, Chat odaları, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Odaları

Sohbet odalarında

tanıştığınız kişiler ile ilgili bilmediklerinizi de burada güvenlik açısından anlatmak istiyoruz. Tanıştığınız kişiler ile isminiz yada yaşadığınız şehir dışında herhangi bir bilgi paylaşmayınız. Telefon numaranızı vermeyiniz. Kişisel hiç bir bilginizi (kredi kartı, tc kimlik, aile bilgileri, soyadınız vb…) hiç bir koşul altında paylaşmayınız. Güvenlik ile ilgili bu kurallara dikkat ederseniz herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca bu tarz bilgileri sizden talep eden kişiler olması durumunda lütfen kanallarımızda bulunan sunucu adminleri, yetkili adminler, kanal sahipleri (founderler), kanal sop ve aopları gibi yetkili tüm arkadaşlarımıza bildiriniz. Bu tarz bilgilerin sunucumuz içerisinde verilmesi, yada istenmesi kesinlikle yasaktır.

Evet arkadaşlar

ile ilgili aktaracağımız bilgilerin sonuna geliyoruz. Ortamımızda güvenli sohbetin, eğlenceli yarışmaların ve hatta dostluğun tadını çıkarmak için sizleri de aramızda görmek isteriz. Çeşitli organizasyonların yapılarak, toplu buluşmaların yapıldığı ortamımız da sizleri de ağırlamaktan keyif duyacağız.

Kanal sorumlularımız, yetkili personellerimiz ile birlikte haftanın 7 günü, 24 saat daima güven içerisinde sohbet edebileceğiniz bir ortamdayız. Bizlere konuyla ilgili sorularınızı iletebilir, sorunlarınız ile ilgili çözümleri tüm yetkili arkadaşlarımızdan bulabilirsiniz.

Görüşmek üzere…

Saygılar.

Desing By SetiKaaN

Mobil istanbul sohbet mobil istanbul chat istanbul sohbet istanbul chat  mobil sohbet mobil chat

 


Yorumlar (1 Yorum)

    Istanbul gezip görmeyi en cok merak edip arzu ettigim Sehri`miz umarim bir gun bu firsati yakalarim. Emeginize saglik.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?