<

Kaliteli sohbet

Administrator     20-08-19     Genel          446 Defa Okundu

Kaliteli sohbet


Kaliteli sohbet için ne yapmak gerek biraz bu konuda söyleşi etmek lazım galiba. Herkesin kalite anlayışı farklı. Mesela benim için kaliteli sohbet elit kişilerle yapılır.
Seviyeli sohbet olcak ki ortamda useri mutlu edebilelim. İnsanları yanlış anlayıp, anlamadan dinlemeden, yargılamamak lazım. Mesela senin gibi gereksizler ile sinirimi bozamam. Diyen bir useriniz varsa ben bunda seviye sorunu olduğunu düşünürüm. Üstelik karsınızdaki admin izah ettiği halde senin gibileri… Diye başlayan cümlelere karşıyım.
Onuda geçtim hele birde sizi anlamayan bir ekip arkadaşınız varsa o zaman is daha karışır.
Aslında sizin için mesele o değildir. Mesele, karşınızdakinin hatalı olsanız bile davranışıdır. Kalp kırmak çok kolaydır. Onarmak ise neredeyse imkansızdır. Nedenleri bilmediğinden hakta veriyorum aslında. Ama benim seviyeli sohbet varken seviyesiz insanlara tahammülüm yok.
Aslında sabırlı insanım da bazen dayanamıyorum. Reel sohbet hayatlarında beş para etmez insanların karsımda ders vermelerine.

Kaliteli sohbet

Aslında biliyorum ki, sanal sohbet içindede reel sohbet içindede benden sabırlı insan pek yoktur.
Çünkü ben bir user mantığıyla yönetici olarak yetistirildim. Lakin herkesin bir eşref saati birde eşşek saati oluyor. Bunu düşünmek lazım. Insanlara ona gore davranmak lazım.
Uzun lafın kısası seviyeli sohbet edebilmek için yani sizin için tam hazırlanmış bir sohbet sunucusu neresimi www.ilksayfam.net sizinde ilkiniz olsun.
Farkımız aslında burada aile oluşumuz, farkımız birbir güvenimizi kaybetsekte yeniden kaybolsmuşlukların içinde birbirimizi bulup güvenişimiz. Aslında farkımız her şeyimiz… çünkü biz ilksayfam ailesiyiz.
Farkı görmek için bu sohbet sunucusu da sizin.

Kaliteli sohbet, sohbet, söyleşi, seviyeli sohbet, elit sohbet, reel sohbet, sanal sohbet, sohbet sunucusu, ilksayfam

Kaliteli sohbet, sohbet, söyleşi, seviyeli sohbet, elit sohbet, reel sohbet, sanal sohbet, sohbet sunucusu, ilksayfam

Elit sohbet

Reel sohbet hayatınızın bunalmalarından elit kişilerle sohbet ederek kurtulabilirsiniz. o halde söyleşi etmenin en kolay yolu şimdi www.ilksayfam.net de.
Belki aradığın aşkda dostlukta burada hayatın sana ne getireceğini bilemeyiz değilmi? Sana bir sürpriz yapabilir heran rastlantılar. O halde ne diyoruz sizinde ilkiniz ilksayfam.net’teyiz….

Hepinizi bekliyoruz arkadaşlar. Samimi ortamımızda bizlerle birlikte keyifli zamanlar geçirmeniz için bir tık uzağınızdayız. Sizler için ayarlanmış sunucumuzda oyun botlarımız, seviyeli sohbetlerimiz ile karşınızdayız.

Görüşmek üzere, şimdiden gelen herkese merhaba diyerek yazımıza da son veriyoruz. :))


Yorumlar (3 Yorum)

    KahtaLi Death

    Güzel sıcak bir aile ortamı seviyeli bir arkadaşlık ortamı dostça arkadaş ca muhabbet etmek isteyenler için güzel bir adres İlksayfam yönetimine verdikleri hizmetten dolayı tşk ederiz

    Ne rastlantılar biter reel sohbet icinde, nede sanal sohbet icinde. Aslinda hayat bir sahne ve bizlerde bir oyuncu gibiyiz. Bu sahnede harika sohbetlerede ilksayfam.net de sahitlik hep birlikte edebiliriz.

    Dost tanimak icin düşmeyi değil ,düşlerinizi gerceklestirmeyi bekleyin.
    Sizi sadece yerden kaldirani değil,kalktıgınzda mutlu olani dost bilin . ilksayfam.net te tanidigim kisilerin hepsi tek tek bu dostlugun en ust safasinda sizleride dost olarak aramizda gormekten mutlu oluruz gercek dostluk ilksayfam.net te:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?