<

Kendini Yalnız Hissetme Sohbet Et

Administrator     20-10-19     Chat, Sohbet Odaları     , , ,      384 Defa Okundu

Kendini Yalnız Hissetme Sohbet Et

Merhaba Arkadaşlar;

Size içten bir hikayeyi anlatacağım. Başlayalım o zaman.

Çok sevmiş fakat hiç sevilmemiş olabilirsin çok değer verip kendini yeryüzünün en değersiz varlığı hissetmiş olabilirsin.Yarım bırakılmış ta olabilirsin tüm bunları yaşamış olmanı anlıyorum.Fakat bütün bu acıları yaşamış olmanın bedelini karşına çıkan güzel kalpli insanlara ödetemezsin, sende beni anla.Daha önce aldatıldın diye bunun faturasını tüm insanlığa kesemezsin.Hayatını el birliği ile batıran insanların yaptıklarını,yüzünde papatyalar açtıracak insanları hiçe sayamazsın.Bizleri yok sayamazsın sonra sormazlar mı insana ,sana hayal kırıklığı yaşatan insanlardan ne farkın var diye?Gel bizim aramıza bizleri yok sayma bizlere birer şans ver.Biz kimiz chat severler sohbet odaları severleriz.

Sohbet Odaları

. Hadi gelin kendimize birer lakap takalım. CSG yada yada SSG 😀 ne kadar güzel oldu değil mi?Açılımını ben yapacaksam neden hep birlikte ismini bulduk?Kendinize haksızlık yapamayın sizde insansınız konuşmaya ihtiyacınız var.Haklısınız herkes sizin ne yaşadığınızı bilmez ama sizden yeni şeyler öğrenebilir sizlerde öyle o zaman durmayım hadi sohbetimize katılın.Neden sohbetimize gelmelisiniz biliyor musunuz? Sizin gibi milyonlarca insan var burada belkide onlardan aldıkları gucu yeniden toplamak için burda .Sakın şu şekilde düşünmeyin sohbet boş iş değil boş iş falan değil altı temeli çok dolu.

Kitap okumayı sevenler bilir kitapta birinin hayatını yada kurgulanan olaylar anlatılır biz onları okuyarak belkide çoğu hatayı yapmıyoruz.Tam da bu işte her insanın bir hayat hikayesi var 100 kişinin hayat hikayesini dinlesen sohbet odamızda senin hata yapma yüzden en aza iner.Söylediklerimi kulak ardı etme de hadi beni dinle ve sohbete dahil ol.Hatta size bir kaç cümle daha söylemek geldi içimden İncindiğiniz için incitemezsiniz. Kırıldın mı? Kırmayacaksın Sevil medin mi? sevmeyeceksin değer görmediğin yerde kalmayacaksın unutuldun mu?Seni unutana Alzheimer olacaksın.Seni görmezden gelene kör ,duymazdan gelene dilsiz olacaksın inanın ben bunların hepsini yaşayarak öğrenmedim sohbet kanalımızda bulunan insanların hepsinden öğrendiklerimi birleştirdim sonuç işte bu oldu.Kimsenin mutluluğunda gözümüz yok kimsenin çok sevilmesine de imrenmiyoruz. Sadece sizleri önemsiyoruz sizlerin en güvenilir huzurlu ortamda bulunmanızı istiyoruz tabi ki tercih sizin.

Online Sohbet Odaları – iLkSayfam.Net

BüşRa’dan sevgilerle.

şamata sohbet,şamata chat,mobil şamata sohbet,mobil şamata chat,şamata sohbet odaları,şamata chat odaları,şamata sohbet sitesi,şamata chat sitesi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?