<

LakLakSohbet ve Magazin

EgE     14-02-20     Mobil Chat, Mobil Sohbet     , , , , , , ,      585 Defa Okundu

Yeni Sohbet Odaları

yeni Sohbet odalarımızla karşınızdayız.Yeni bir makale başlangıcı yapalım hemen. Sevgililer gününde yazdığım bu makalemde ilksayfam ve laklaksohbet Ailesinden  biraz bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere ben logcu ve magazinci Büşra . Bugünde biraz dedikodu yapalım ,magazinciliğin hakkını vereyim dedim hadi o zaman dinlemede kalın. Hayat bazen at gözlüğü takıp yanlış kişileri savunurken etrafında ki doğru insanları kaybetmekten ibarettir. Çok mu insan kaybettim bilmiyorum ama bana göre düşüncelerime göre doğru olan insanlar şuan benim yanımda beni seven beni koruyanlardır. Bu size belki samimi gelmeyebilir şu şekilde hemen netleştirelim o halde. ilksayfam.net i ben laklaksohbet.com olarak tanıdım ve yıllardır hep bir demir kadro bulunmakta. Her insanın çevresi var tabi ama sadık kaldıkları tek yer burası sanırım ve yılların getirdiği dostlarla birlikte çok güzel buluşmalara şahit oldum sizler için devam edeceğim. Tabi benim bulunduğum ortamda çok fazla derin bilgilere girmiyorlar ama onlarda haklılar sizi seviyorum. Mesela geçenlerde küçük bir buluşma düzenledik aslında aklımızda yoktu bir anda gelişti herşey hiç kimse ondan dolayı gönül koymasın.Sohbet ve Chat in adresi www.ilksayfam.net .Sitemize bütün chat severleri bekliyoruz.

Yeni Chat Sohbet

Seviyeli ve kaliteli sohbetlerin olduğu mobil sohbet sitesiyiz.Etiqet abim taa Bursa dan geldi bu buluşmaya, Microsoft abim uykusundan oldu buluşma için valla SetiKaaN ve Pırlanta ablama laf yok onlar sayesinde bunu düzenledik tabi seni unutmadım üvey kardeşim Ruh hastası:). Çok kıskanan insanda oldu , özenen insanda oldu ,bizim mutluluğumuzla mutlu olanda oldu yinede biz sizleri seviyoruz. Gelelim dedikodulara kimsenin dedikodusunu yapmadık yani kanal dışından ,kanaldakiler sevinmeyin sizlerin dedikodusunu incelemesini tamamladık. Microsoft abim birşey anlatırken direk elimi ,telefonumu kontrol ediyordu log filan almayayım diye. Etiqet abim bilmiyorum ama yemeklerden olabilir birşey dokunmuş olmalı ki neler anlatırdık neler :). Hepsinin logları var beynimde. Ve siz değerli okuyucularım beni kim isteyerek yanında tutar tabiki tahminleriniz doğru loglarla tehdit ediyorum abilerimi:).

Mobil Sohbet Sitesi

Bedava Ücretsiz ve üyeli gerektirmeyen mobil chat sitesiyiz. Ruh hastası hakkında çok log yok susmayı tercih etti yani kanalda konuşmasına bakmayın Real de konuşmuyor adam resmen.. SetiKaaN abime kimse bulaşamadı ama görmeniz lazım kimse SetiKaaN sende şunu yaptın diyemiyor gerçi bununda nedenini çözdüm eğer setikaan abime birşey söylerlerse daha çok ifşaları çıkacaktı ortaya sizi gidi siziler anlamadım sandınız ama anladım Hiçkimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değil bunu biliyorum ama sizlerin hayatındaki yerim ve önemimi bildiğimden bu kuralın üstünü çiziyorum. Ve sizler sayesinde ilksayfam.net sayesinde mis temiz yürekli dostlar biriktirdim varlıkları gülümsememe mutlu olmama sebep olan. Daha fazla magazine devam etmeyeyim ifşalar dökülür mazallah. Siz değerli sohbet severler bizim aile ortamımızı biz her halimizden her seklimizden her tavrımızdan belli ediyoruz sizlerde ailemizin bir üyesi olmak istiyorsanız ilksayfam.net e buyrun. Unutmadan bildiğiniz üzere bugün 14 şubat acaba setikaan abi Pırlanta ablama ne alacak? Tabiki Pırlanta ablam SetiKaaN abime ne alacak? Günün sorusu bu olsun sizce ne almalılar? Hadi o halde cevapları görelim bakalım kimin tahminleri doğru çıkıcak… Hepimizin 14 şubat sevgililer günü kutlu olsun hoş ve esen kalın..

BüşRa’dan Sevgilerle…

Tıkla Bakim :)) BüşRa ve LakLakSohbet Ailesi

 

 


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?