<

Mobil Ankara Sohbet

EgE     29-08-19     Chat     , , , , , , , ,      427 Defa Okundu

MOBİL ANKARA SOHBET

Okula ilk başladığımız zamanlar öğrendik Türkiye`nin başkenti Ankara dır diye.Gerçi okula başlamadan öncede televizyonlarda Ankara şehrine pek rastlardık.Neden mi bu şehri anlatıyorum?Hepimizin bu şehire sempatisi aynı olabilir.Anıtkabir vatanımız için mucadele eden Cumhuriyet i kuran Türkiye de kadınların değerini yükselten çocuklara apayrı değer veren aslında onu anlatmaya ne cümleler yeter ne de duygular çünkü o bizim kahramanımız “ATATÜRK” ün naaşının bulunduğu Anıtkabir e ev sahipliği yapıyor.Aslında Anıtkabirle ilgili okuduğum dinlediğim bilgiler arasında dikkatimi çeken ATATÜRK ün “Bu tepe ne güzel anıt yeri ” söylemesiyle sankide orada naaşının yatacağını hissetmesi geldi aklıma.

Ankara` da kim yaşiyor yada kimler yaşıyor bilmiyorum ama bu şehir diğerlerine hiç benzemiyor. Bursa kadar yeşil değil, İstanbul kadar güzel değil belki, ama hiç değilse düzenli. Biraz soğuk, biraz ciddi ve birazda karamsar. Ama eskisi kadar kirli değil havası. Bir de Başkent oluşu gidiyor hoşuma. Daha doğrusu Başkent sıfatını taşıyışı. Şımarmıyor ve kasılmıyor “Başkentim” diye. Oldum olası mütevazi. İnsanlarının iyi olması, yardımsever ve ananelerine düşkün olması, parklarının, ramazan aylarının, bayramların ve özellikle konumundan dolayı milli bayramlarının 10 Kasım’larının diğer şehirlerden farklı geçmesi beni etkileyen nedenlerdir. Sizleri mobil Ankara sohbet odalarımıza Ankara sohbeti yapmaya davet ediyoruz.İlksayfam.net ailesi olarak Başketimiz Ankaranın en iyi sohbetlerinin yapıldığı sohbet platformlarımıza bütün sohbet severleri davet ediyoruz.

Özellikle sonbahar ayları çok etkileyicidir.Şehrin ayrıca bir üniversite şehri olması soluk sonbaharı cıvıl cıvıl yapar. Her semtin birbirinden düzgün yapılaşması, düzen ve memuriyetin gösterdiği saygı burayı yaşanılır kılmıştır. 
Ankara da yaşayan insanların konuşmalari beni benden alıyor.Hem kibarlar hemde çok nazikler .Ankaralılar “Lan” demez asla bunun karşılığı olan “La” kelimesini kullanırlar.Her cümle La ile başlar.La onların cümlesinin tuzu biberidir.”Bebe” yi unutmadık tabi..Kavgalar “La bebe” diye başlar,sevmeler “La bu bebe çok tatlı” diye başlar.Ankara dan arkadaşınız eşiniz dostunuz varsa eminim sempatinizi kazanmıştır konuşmasıyla.Ben Ankaralı arkadaşlarımı çok seviyorum ayrıca şehirlerinide.

Büşra’dan sevgilerle.

mobil ankara sohbet mobil ankara chat ankara sohbet ankara chat ankara sohbet odaları ankara chat odaları seviyeli sohbet kaliteli sohbet ücretsiz sohbet


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?