<

Mobil Azerbaycan Sohbet

EgE     30-08-19     Chat     , , , , , ,      422 Defa Okundu

MOBİL AZERBAYCAN SOHBET

insanların Türk leri gördükleri zaman nereli olduğunuzun mezhebinizin önemi olmadan” biz sizi çok seviyoruz” demeleri çok onore edici değil mi?
” İKİ DEVLET BİR MİLLET “duygusunu iliklerimize kadar hissettiğimiz can Azerbaycan can da canımız kara bağımız arka dağımızdır.Var olduğu günden bugune varlığını varlığımıza katan, hesapsız kitapsız yanımızda saf tutan gardaşlığını yoldaşlığını herşeyin üstünde tutan candaşımız paydaşımızdır Azerbaycan .Geçmiş zamanlardaki sosyal aktivitelerde göstermiş olduğu başarılarda Türk bayrağı ile coşkularına coşku katmıştır.

Tabiki Azerbaycan lı biri ile tanışmak için artık Azerbaycan a gitmenize gerek yok.İlksayfam. net te tanışabileceğiniz Azerbaycan lı arkadaslarımız bulunuyor ve siz Azerbaycan da yaşayan arkadaşlarımız size daha iyi kaliteli ve seviyeli sohbet ortamı oluşturmak için yönetime çok dikkat ediyor sorunlarınızla tek tek ilgileniyoruz.hepinizi mobil Azerbaycan sohbet i yapmak amacıyla Azerbaycan sohbet odalarımıza bekliyoruz.

Azerbaycan yemek konusunda da dikkat çeken bor şehrimiz tarihi ile apayrı bir havası var. Azerbaycanlı insanların ayrıca Türk filmlere ilgisi vardır.Azerbaycanlı insanlar öz Türkçe dilini kullandığı için onları net anlayamazsınız bu demek değildir Japonya ya gittiğiniz zaman nasıl dilde anlaşma sorunu çekiyorsanız Azerbaycan dada cekeceğiniz anlamına gelmiyor.

Ayrıca Azerbaycan insanı Türk filmlerine olan ilgisiyle sizlerle daha güzel türkçe konuşmaya önem veriyor.Azerbaycan insanı birkez daha Türk e verilen değeri artırıyor bu düşüncede bizim için yeterlidir diye düşünüyorum.Azerbaycan lı gardaşlarımız bizde sizleri çok seviyoruz bilmenizi istedim birkez daha .Sizleri İlksayfam. Net e bekliyorum güzel keyifli vakit geçirmek için, güzel gerçek arkadaşlıklar edinmek için 🙂

Büşra’dan sevgilerle.

mobil Azerbaycan sohbet mobil Azerbaycan chat azerbaycan sohbet azerbaycan chat kaliteli sohbet seviyeli sohbet ücretsiz sohbet


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?