<

Mobil Bizimmekan Sohbet

EgE     11-09-19     Chat     , , ,      436 Defa Okundu

BİZİMMEKAN SOHBET

İnsanlar durmaksızın huzuru ve içten bir tebessümü arar. Yakalamaya çalıştığı mutluluğu ise beraberinde olduklarına yorar ve onlara daha sıkı bağlanır. Sağlamlaştırılan dostlukların olduğu bir ortamda güvenle arkasına yaslanabilir. Bende böylesine bir köprüyü inşa ederken aslında hiç farkında değildim. Ta ki kız kardeşim dediğim bir insanın daveti üzerine gittiğim bir sunucuda aile sıcaklığını hissedene kadar. Başlarda benim için sıradan bir site durumunda olan bu site gittikçe bende alışkanlık yapar hale geldi.Bir arkadaşlık yumağının dostluğun içerisinde buluverdim kendimi.hergelen kişinin selamını alıyorlar,herkese hoş geldin diyorlar.

MOBİL BİZİMMEKAN SOHBET

Bu durum tabikide doğal olarak hoşuma gitmeye başlamıştı,bende cesaretlenip ilksayfam.net adresindeki sohbet ve chat oratamlarına katılmaya başladım.sonraları birbirimizi tanımaya, tanıtmaya başladık.Yurdumuzun ve dünyanın dört bir yanından sohbet severler sitemizde sohbet ediyordu.bunun sebebini sonradan anlamaya başladım.Çünkü sohbet severler burayı bizimmekan diye kendilerini keyifli bir sohbet ortamında olduklarını iyice farketmeye başlamışlardı.artık her gelen kişi başka arkadaşlarının sitede olup olmadığını gözlemlemeye başlamıştı.olanlarla sohbet gırla gidiyordu durmak bilmeksizin,sitede olmayanları ise diğer arkadaşlarına sorup bilgi edinmeye çalışıyorlardı.

Hergün yeni sohbetseverlerin sohbeti doyasıya yaşadığı bu sitenin artık sürekli gelmeye başlayan sohbet severlerinden biri olmuştum.kendime bakıyordum ilk başlardaki çekingen kişilik yerine gitmiş kendine güvenen sohbetin doyasına tadına varan bir insan oluvermiştim.sizlerinde bizimmekan olarak seveceğinize inandığımız ilksayfam.net adresimize gelmenizi yeni insanlarla tanışmanızı sohbet etmenizi bekliyoruz.

BerKaNT Sunar.

bizimmeken sohbet bizimmekan chat mobil bizimmekan sohbet mobil bizimmekan chat

 


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?