<

Mobil Chat Odaları

EgE     11-09-19     Chat     , , , , ,      627 Defa Okundu

MOBİL CHAT ODALARI

Gecenin bir saati uyanıp su içmeye kalktığınızda telefonunuza bakmak aklınızdan geçiyor mu? Birisi size oyun dediğinde aklınıza bilgisayar oyunları mı geliyor? Çoğu zaman sebepsiz yere cep telefonunuzu açıp kapatıyor musunuz? Sosyal medyada vakit geçirmeyi ailenizle arkadaşlarınızla sohbet etmeye tercih mi ediyorsunuz? İnternette geçen zamanın farkına varmadan saatlerce vakit geçiriyor, size seslenildiğinde duymuyor, dalıp gittiğinizi fark edemiyor musunuz? .Sohbet severleri mobil chat odalarımıza bekliyoruz.

Dünyamız hızla küreselleştiği için teknolojik alanda da hızlı gelişmeler meydana gelmektedir. İnternet  Ülkemize gelmesi yakın bir zamanda olmuştur. İlk olarak  1993 yılında Orta Doğu Ve Teknik Üniversitesi’nde kullanılmaya başlanmış olup daha sonra ülkemizde hızla yayılmaya başlamıştır. İnternet bir bilgi deposu olduğu için ve insanlar arasında iletişimi sağladığı için birçok faydası bulunmaktadır .Dünyanın en ucundaki  kişilerle bile görüntülü veya sesli konuşabilir ve  istediğimiz yerleri görebilir ve oralar hakkında bilgi elde edebiliriz.İnternet ayrıca sanal bir devlettir.
CHAT ODALARI

İnsanoğlu gelişmeye yönelik yaşar.Geçmişten günümüze teknoloji ne kadar gelişti değil mi ? Oda büyüklüğünde televizyonlar, beşi-altısı; ardı arkası kesilmeyen telefonlar.İnsanlığın rahatlığının düşünüldüğü bir dünyadayız.Ben yeni bir ad verdim, “Pratiklikler Diyarı”.Cidden öyle değil mi ? Ben bu yazıyı bile teknoloji ile yazıyorum. Klavye,bilgisayar her şey teknolojinin çocukları değil mi ? Apaçık bellidir ki bağımlıyız, ama olmalı mıyız ? Bazılarına göre evet, bazılarına göre ise hayır.Ben mi ? Bence bağımlı olmamalıyız.İnternet üzerinden sohbet dedip insanlarla iletisim icerisinde olmamız mukenmel bir duygu ama bununda kotası var tabiki.Bizler sizlere o kotayı belirlemede yardımcı oluyoruz.Gerektiği zaman” hadi git işlerini bitir yine biz burdayız “diyerek içinize rahatlık veriyoruz.Sizlerde böyle düşünen arkadaşlarımızın arasında yer almak istiyorsanız ilksayfam.net e gelerek ilk adımı atabilirsiniz.

Büşra’dan sevgilerle.

mobil sohbet mobil chat mobil chat odaları mobil sohbet odaları sohbet chat


Yorumlar (2 Yorum)

    Teknolojiyi yeri ve zamanına gore kullanmayi ogrenemedik öğretemedik malesef.
    Bizler sizlere o kotayı belirlemede yardımcı oluyoruz.Gerektiği zaman” hadi git işlerini bitir yine biz burdayız “diyerek içinize rahatlık veriyoruz. (Burada cok dogru ifade etmissin katılıyorum) emegine saglik 🙂

    Evet bizim zamanımızda teknoloji bukadar yoktu herşey kıstlıydı ama şöyle birşey vardı bir birimiz ile sohbet ediyor konuşuyorduk şimdi ise herşey teknoloji ye bağlı evde bile bir birimize mesaj atar olduk mantıkla ve güzel kullanıldığında teknoloji gercekten güzel birşey emeğine sağlık bizi aydınlattığın icin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?