<

Mobİl Chat SiteLeri

Administrator     02-01-20     Mobil Chat     , , , , ,      458 Defa Okundu

Mobil Sohbet Siteleri

Merhaba Arkadaşlar…

Seviyeli sohbetin ve kaliteli sohbetin olduğu chat sitesiyiz.01 Ocak 2020 yılının ilk günü ve saatlerimiz 11:06’yı gösteriyor. Bazen acılarla dolu, hüzünlü ve mağrur, bazense kahkahalarımızla çınlattığımız 2019 yılını geride bırakmış bulunuyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda hepimizin kendine ait umutları, düşünceleri var ve biz bunları birbirimize temenni ediyoruz. Tabiki olmazsa olmaz ve değişmeyen üç sihirli kelime var hepimizin dilinde. Sağlık, mutluluk ve huzur…

Öncelikle herkesin yeni yılda sağlıklı, huzurlu ve mutluluklarla dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.

Şimdi başlayalım bakalım. 2020 yılında bizi sanal alemde neler bekliyor. Sanal irCd sisteminde değişiklikler, yenilikler olacak mı? sorularına yanıt vermeye. Her geçen gün daha da ilerleyen teknolojimizde tabiki mobil chat, mobil sohbet ortamlarında da etkisini gösterecek. Bir çok yenilik bu yıl piyasaya gelecek ve kullanıcıların yüzünü güldürecek. Bunlardan aldığımız bir kaç tüyoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. “Script özelliği artık mobillerimize taşınacak.” Evet, yanlış duymadınız.www.İLkSayfam.Net adlı sitemize chat severleri bekliyoruz.

Mobil Sohbet Odaları

Bedava ve ücretlerin muhabbetlerin olduğu sohbet sitesiyiz. Çok kısa bir süre içerisinde mobil cihazlarımızdan script kurabilme, özelleştirebilme ve kullanabilme özelliği bizlerle birlikte olacak. Mobil Sohbet girişleri için bildiğiniz üzere zaten google play üzerinden application uygulamaları sistemi kurulmuş ve bazılarımız tarafından kullanılmaktaydı. Bunun da üzerine güzel bir özellik daha geliyor. Sesli yazma sistemide bu sene artık tamamen kullanıcılarla buluşmuş olacak. Düşünebilen yapay zekanın da olayı bu olması gerek bence (: Bunların dışında oyun kanallarını bilmeyenimiz yoktur sanırım. Bu oyun kanalları ile ilgilide güzel bir güncelleme geleceğinin duyumunu aldık. Sır gibi saklanmasına rağmen çok iyi bir oyun botunun geliştirildiği ve bu botun kişisel odaklı keyif alacağınız oyunları belirleyip sizi o oyunlara yönlendirerek iyi vakit geçirmenizi sağlayacağının ön verilerini almış bulunuyoruz. Sunucumuzda yapılan çalışmalar ile ilgilide bizde bu sistemlere geçiş için yenileme ve revizasyona hazırız. Tüm alt yapımızı güvenliğimizi 2020 standartlarına taşıdık. Sohbet severlerin tasarım konusunda ki fikirlerini de yorumlarda paylaşmasını istiyoruz.

Mobil Chat Odaları

Muhabbet ve chat in doyumsuz olduğu mobil chat sitesiyiz. Web tasarımımızda yapacağımız değişiklikler ile ilgili sizlerinde fikrini almanın iyi olacağını düşündük. irCd ve mobil sunucularımız da herşeyin tadını çıkarabilmeniz, iyi vakit geçirebilmeniz için güncellemeleri takip edin ve bizimle kalın.

Unutmadan bir konuyu da dile getirmek istedim. Sunucuların 2020 yılında bir birleşme toparlanma gibi çalışmaları olacağının bilgisini aldık. Hangi çatı altında toplanacağı ise siz kullanıcılar tarafından belirlenecekmiş. Bu mobil chat ve mobil sohbet ortamında bu sene yine yaşanacak bir ilk olacak gibi duruyor. Bu nedenle IF forumlarına yakında bir link açılacak. O linki takip ederek bizim sitemizi de orada desteklemeyi unutmayın..

Sağlıcakla kalın. 2020 Yılı size en sevdiklerinizi, en istediklerinizi, en merak ettiklerinizi, en, en, en… getirsin.

Ailenizle, arkadaşlarınızla, dostlarınızla bol chat ve sohbet dolu bir yıl geçirmenizi temenni ederim..

Designed By SetiKaaN….

MobiL Chat SiteLeri

mobil chat siteleri,mobil sohbet siteleri,mobil sohbet odaları,mobil chat odaları,mobil sohbet,mobil chat


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?