<

Mobil Chat Sitesi

EgE     25-08-19     Chat     , , , , , ,      500 Defa Okundu

Mobil chat sitesi

Önce fotoğraf makinası alırsın bir sümüklü  çocuk, bir ihtiyar dede, bir boğaziçi köprüsü fonunda ulu cami fotoğrafı çeker unutulacağı bir çekmeceye bırakırsın .şarjı bitince tekrar doldurmaz daha iyisinin hayalini kurarsın.Biz ne ara böyle yorulduk ?komşu çocuğu gibi kendi evinde uslu oturup bize gelince hayatımızı dağıtıp gidenlerin arkasını toplarken mi ? Gönlünde yer olmayanların kalbinde arka saflarda sıkışıp ayakta yol alırken mi ? Eceliyle ölmüş olamaz dedigimiz hayallerimiz icin otopsi talep ederken mi?

Mobil chat yapmanın tadına doymak istiyorsanız sizleri sitemize bekliyoruz.  Kahvenin bile ikisinin bir arada olmasına gıpta edip yalnızlıktan şikayet ederken mi ? Ayıp ayıp kalkın çabuk yeniden başlıyoruz.Ne safız hepimiz yapmamamız gereken herşeyi yapıyoruz .Sonunda telefonla arayacağımızı aptalıktan mumla arıyoruz .Vermedigimiz kıymeti göstermediğimiz sevgiyi esirgediğimiz ilgiyi zaten iki gram olan empatimizi imama lazım olcak diye sanırım , pamuklara sarıp sarmalayıp saklıyoruz yarım bıraktığımızı baskası tamamladığında ise apışıp kalıyoruz unutmayın ölüler her zaman yşsayanlardan daha fazla çiçek alır çünkü  pismanlık minnetten daha cok aç.

Bizlere bu güzel makaleyi kaleme alan Büşra’ya teşekkürlerimi sunuyorum ve eşsiz kalemiyle daha nice makalelere diyorum.

BÜŞRA’DAN SEVGİLERLE

mobil sohbet mobil chat mobil sohbet sitesi mobil chat sitesi ücretsiz sohbet seviyeli sohbet.

 


Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?