<

Mobil Chat Yapmak

EgE     21-10-19     Chat, Genel     , , , , ,      630 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbetlerin olduğu siteyiz. Güzel insanlar biriktirmek lazım bu hayatta.Dara düştüğünde sırt çevirip gidecek değil,aksine dara düştüğünde daha sıkı sarılacak insanlar lazım.Verdiğin değeri hissettiğinde değişen değil,daha da güzelleşecek insanlar lazım.Değer verdiği kalbin üstüne titreyecek insanlar lazım.Bir mekana oturduğunda iki çay söyleyip ,çayın ne zaman bittiğini ve geçen zamanı fark etmeyecek kadar birbirimize karışacağımız insanlar lazım.Yalnızca mutlu ana değil,en acı güne de ortak olacak insanlar lazım.En ufak seyde gitmek için bahane arayan değil,o yarayı iyileştirecek insanlar lazım.Gördüğü her ilgiye aldanacak değil,sadakatin ne olduğunu idrak etmiş insanlar lazım.Gülünecek bir olaya aynı anda gülecek ,hüzünlenecek insanlar lazım.

Bir bakışımızdan bizi anlayacak insanlar lazım.”O bunu sevmez,o bunu yemez,o bunu giymez”diyecek kadar tanıyacak insanlar lazım.Anlayacak insanlar lazım anlayacak,anlaşmayı sevecek insanlar lazım insan olmak kolaydır kenarda köşede ,herseye rağmen insan kalabilmeyi başarmış biri lazım bize.İnsan kalabilmeyi başarmış diyorum bakın.İnsanlığı yalnızca “insan kelimesinde bırakmamış insanlar lazım.

Sohbet Sitesi

içerisinde,Sohbet etmeyi bilen insanlar lazım.Chat yapan Karşısındaki insanları dinleyebilen ,dinleyip öyle yorumlayan insanlar lazım.Biz akımı başlattık siz verdiğimiz örneklerden hangisine uyuyorsanız yorumlarda görmek isteriz. Tabi ki ayrıca sohbet odalarımıza gelmenizi ve hatta sohbet etmenizi de istiyoruz:)Hayaller biz hayatlar siz.Meselemiz insan aramak değil insanların içindeki insanı arayıp bulmak.Sohbet odalarımızda çok insan bulunmakta herkes ayrı ayrı özelliklere sahip olmakta hatta hiçbir özelliğe sahip olmayan insanlar bile bulunmakta bizim amacımız sizlerin insan olduğunu unutmamış kişilerle sohbet etmeniz.Kaliteli güvenilir akıcı sohbet sadece bu şekilde olur diye düşünüyorum yanlış düşündüğümü asla düşünmüyorum.

Sohbetin Adı : LakLakSohbet.Com Sunucu Ailesidir.

Deneyelim görelim bu yazıyı okuyan herkesin okuduklarını sadece bir hafta uygulamalarını istiyorum bir haftanın sonunda emin olun mutlu olan insanlar yönünden,değer yönünden kazanan taraf olacaksınız unutmayın.Sohbet odalarımızda da aynı şekilde davranmanızı rica etsem çok mu şey istemiş olurum. Aslında amacım sizlere öğüt ders vermek değildi.Sizlere birazda olsa unuttuğumuz insanlığımızı hatırlatmaktı.3/5 yada 100/200 kişi fark eder mi?

Benim için önemli olan bir kişi dahi olsa hatırlatabildi isem ne mutlu bana yanlış anlamayın yazdıklarım hakaret değildir ama o kadar çok görüyoruz ki sohbet odalarımızda insanlığını bir kenara bırakıp karşısındakini küçük düşürmeye çalışan insanları.Bizler onlar gibi olmamalıyız bu yüzden sizlere ihtiyacımız var.

https://www.ilksayfam.net

Mobil Chat Yapmak


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?