<

Mobil Gurbet Sohbet

EgE     28-08-19     Chat     , , , , , , ,      818 Defa Okundu

MOBİL GURBET SOHBET

Gurbet insanı eğiten bir öğretmen olur . Yalnızlığı , metaneti , sabrı öğretir bize . Büyüdüğümüzü ilk kez anlarız. Ana kucağının şefkatinin , baba ocağının sıcaklığının kıymetini en iyi gurbet gecelerinde anlarız .
Gurbet bazı insanları olgunluğun zirvesine çıkartırken, bazı insanları çocukluğunun dibine indirebilir.
Bu diyarda hiç ummadığın insanlar tanışıp kaynaşır ama sen ebediyen küs bırakılmak zorunda bırakılırsın.
Haketmediğin bir yaşama doğru sürüklenebilir, hiç görmediğin ve bilmediğin bir yerde yalnız kalma korkusunu yaşayabilirsin. O korkuyu atlatmanın en güzel yolu ise kendi şehrin memleketinden insanlarla sohbet etmek olacak.Mobil Türkiye sohbeti ve mobil gurbet sohbeti yapmak için seni İlksayfam.net e bekliyoruz.Senin şehrinden ülkenden çok fazla insan bulunduğu icin.Seni en iyi onlar anlayacağını sende bende iyi biliyoruz. Ortak yönleriniz bulunan insanlarla keyifli sohbet için hadi ilksayfam.net e:)

Gurbet ellerinde olanların gurbetçilerin sohbet sitesi olan ilksayfam.net te sizleri sohbet ortamlarımıza davet ediyoruz.Almanya,hollanda,avusturya ve diğer ülkelerde vatan hasreti çeken gurbetçilerimizin,yurt içinde başka şehirlerde olup memleket hasreti çekenlerin buluşma ve sohbet etme platformu olan ilksayfam.net adlı sitemize bütün Gurbet ellerde olan sohbet ve chat severleri Mobil Türkiye sohbeti yapmaya sitemize bekliyoruz.

Büşra’dan sevgilerle.

mobil gurbet sohbet mobil gurbet chat mobil Türkiye sohbet  mobil Almanya sohbet mobil Hollanda sohbet seviyeli sohbet kaliteli sohbet ücretsiz sohbet


Yorumlar (4 Yorum)

    Aile sıcaklığı sağlayan 1 ortak emeği geçenlere tskler. 🙂

    Uzun yillar gurbet de yaşadım insan hayat ile mucadeleyi hasret i güçlü olmayi sevdiklerinin kiymetini gurbette zor bir tecrube ile öğreniyor. Kalemine saglik

    👏👏
    Işık var sende ama daha iyisini yapabilirsin. Mesela 3 fotoğraf kullansan türkiyeden görseller atsan. 😉

    Sevgili kardeşim büşra gurbette yasamanin ve gurbette olmanın ne kadar zor ve bi o kadar ozlem dolu olduqunu kalemine alarak anlatmis olman ne kadar guzel emeqine yureqine saglik ..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?