<

Mobil İdeal Sohbet

EgE     11-10-19     Chat     , , , , , , ,      406 Defa Okundu

MOBİL İDEAL SOHBET
Merak etme herşey geçecek.Sen sadece yaşadığın acına sımsıkı sarıl.Çünkü o seni daha da güçlendirecek.Daha önce geçmez dediğin şeylerin geçtiği gibi buda geçecek.Sen ne badireler atlattın,o kalbin diğerlerini yendiği gibi bunuda yenecek.Hani ALLAH dağına göre kar verirmiş ya ,sabret bir gün ALLAH senin dağına verdiği o karı da eritecek.Sen içinden çıkılması zor acılardan bugune kadar tek başına çıktın.”Bunu atlatamam”dediğin herşeyi tek başına atlattın. Bunların hepsini tek başına yaptın Şunu bilmeni isterim artık tek değilsin.sizleri mobil ideal sohbet odalarımıza bekliyoruz.

MOBİL İDEAL CHAT
Yanında ilksayfam.net ailesi var.Belki canını çok yaktı hayatına aldıkların..Belki çok yordu seni acıların.Belki birine sarılmaya en çok ihtiyacın olduğunda kendine sarıldın.”Yanındayım”diyen  hiç kimse ,birseyleri atlatmak için çırpındığın günlerde yanında yoktu.ilksayfam.net ailesi senin yanında.Nasıl mı? Öncelikle ilksayfam. Net kanalına giriş yapıp bizim ailemize dahil oluyorsun.Asıl iş sonrasında…Nasıl anlatayım ifade edemiyorum belkide hangi kelimelerle anlatacağımı düşünüyorum….Sohbetimizde iddaalıyız..Sohbet ve  chat yaparken sosyal medya heaplarınızı,kişisel bilgilerinizi,skype adresinizi  ve telefon numaranızı genel ortamda vermek  sizler için risklidir ve tamamıyla yasaktır.kendinizi çok fazla  belli etmeden saygılı ve seviyeli ortamda sohbet ederseniz,sizler için hiç bir tehlikenin olmadığını görmeniz mümkündür.

İDEAL SOHBET ODALARI
Hepimiz insanlara karşı dürüst doğru olmaya özen gösteriyoruz.Sorununuz varsa hep birlikte düşüncelerimizle çözmeye çabalıyoruz.Sevinçlerinize ortak oluyoruz.En önemlisi en yakınınızdan daha yakın olmak istiyoruz.Kimse yalnız hissetmesin kendini…En ideal sohbet ilksayfam.net te.Bunu ben düşünüyorum ama eminim sizde geldiğinizde bu düşüncemi onaylayacaksınız.Reşat Nuri Güntekin`in bir sözü var onu sizlerle paylaşmak istedim.”En uzun ,en çaresiz geceni düşün.Sabahı olmadı mı?”Kendi açımdan düşünüyorum evet oldu ama bir gece sanki 40 geceymiş gibi geçtide sabah oldu.Sizlere 7/24 hizmet veren bir sunucu ilksayfam.net.Gece uyuyamıyor musunuz? Sıkıntınız var uykunuz gelmiyor kendinize düşünmeyin kendinizi bunaltmayın.

İDEAL CHAT ODALARI

Gelin sohbet edelim 40 geceyi bir geceye düşürelim.İnanıyorum sözüme itimaat edeceğinize.En ideal en kaliteli en akıcı en çözüm odakli sohbetle unutmadan mukemmel yonetici kadrosuyla ,daimi userleriyle sizleri ilksayfam.net e bekliyoruz.

BüşRa’dan sevgilerle

ideal sohbet,

ideal chat ,mobil ideal sohbet,mobil ideal chat, ideal sohbet odaları, ideal chat odaları, ideal sohbet sitesi, ideal chat sitesi


Yorumlar (1 Yorum)

    ALLAH dağına göre kar verirmiş ya ,sabret bir gün ALLAH senin dağına verdiği o karı da eritecek.Sen içinden çıkılması zor acılardan bugune kadar tek başına çıktın.”Bunu atlatamam”dediğin herşeyi tek başına atlattın. Bunların hepsini tek başına yaptın. Büşra bugunki Yazinda tamamen kendimi buldum beni anlat desem bu kadar kelimeler uymazdi belki ama okudukça hem hüzün hem mutluluk duydum. Her gecenin bir sabahi olduğu gibi her kışın Bahar`i oldugu gibi dertlerinde selamete çıkacağı zaman var Sabir. Emegine saglik canim.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?