<

Mobil Lider Sohbet

EgE     03-10-19     Chat     , , , , , , ,      454 Defa Okundu

MOBİL LİDER SOHBET

Tarihler 01.03.2016 yı gösteriyordu ve LakLaksohbet açıldı,2019 yılına kadar bu domainde hizmet verdik ,29.06.2019 da ise  Biz SetiKaan ve Etiqet site sahipleri olarak,İRC dünyasında tertemiz bir sayfa açalım dedik ve adınıda İlksayfam.net ismini verdik.ve kısa süre içerisindede konumunda lider duruma geldik. Artık günden güne kullanıcılarının arttığı chat sitelerinde,neden Mobil lider sohbet i ve ortamı ile lider konumda olduğumuzu sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım.İnsanlar bir chat sitesine neden giderler,önce bu soruyu kendimize sorduk ve cevaplar aradık sonundada bulduk.

İLKSAYFAM.NET

Bu cevaplar neydi,ilk olarak sohbet ortamımız  saygılı, seviyeli, kaliteli ve sohbetinin doyumsuz olmasıydı.Bu konularda dikkatli olmalı ve insanların chat sitemiz olan,ilksayfam.net adresimize gelmelerinin sürekli olmasını sağlamalıydık.Sonra sitemizin yönetiminde yer alacak olan yönetici arkadaşlarımızın,hem saygılı hemde seviyeli olmaları,bilgili olmaları,oluşabilecek herhangi bir durumda gerekli beceriyi gösterebilmeleri gerekecekti.Ve bunuda başardık,çünkü kullanıcılarla iletişimi iyi olan,onlara gereken zamanlarda yardımını esirgemeyen arkadaşları bünyemize kattık.Şimdi sizleri İlksayfam.net adlı sitemizin mobil lider sohbet odalarına bekliyoruz.

LİDER SOHBET

Lider olmamızı sağlayan bir diğer özellik ise,bilgisayarınız yakınınızda değil ve ondan uzaktasınız,o zaman akıllı olan cep telefonlarından,tabletlerden ve laptoplardanda mobil olarak faydalanabilmeniz için,güzel bir altyapı oluşturduk.Neydi bu Altyapı,mobil olarak bağlanabilinen sistemin olduğu mobil uyumlu altyapı sistemiydi ve biz bunu kurduk,şimdi kullanıcılarımız istedikleri yerlerden sitemize mobil olarakta bağlanabilmektedirler.Lider Sohbet odalarımızda sohbete katılabilmektedirler.

MOBİL LİDER CHAT

Bir diğer lider olma özelliğimiz ise,sitemiz içindeki sohbet ortamının seviyeli olabilmesi için kurallara uymayan kullanıcıları sitemizde barındırmadık,bunu yöneticilik yapan arkadaşlar içinde uyguladık.Elbetteki sohbeti saygılı  seviyeli ve kaliteli tutmamızın sonucunda konumunda lider duruma geldik.Mobil lider Chat sitemize giren kullanıcılar zamanla sohbet ortamımızın güzelliğinden dolayı,sitemize sürekli gelmeye başladılar.

Kaliteli sohbet, sohbet, söyleşi, seviyeli sohbet, elit sohbet, reel sohbet, sanal sohbet, sohbet sunucusu, ilksayfam

LİDER CHAT

Bu durumuzu,istikrarlı bir hale getirmek gerekiyordu,bunu nasıl yapardık,düşündük ve cevabını bulduk,çok çalışmak gerekiyordu,neydi çalışmaktan kastım,web de makale yazmak,ve bu yazıları güncel olarak sürekli yazmak, site içerisindeki düzeni muhafaza etmek gibi durumları sayabiliriz.yani anlıyacağınız emeğimizin karşılığını alıyoruz alanında lider pozisyonda olmak bizim için çok önemliydi ve bunuda başardık.Sizleride Alanında lider olan İlksayfam.net isimli sitemize bekliyoruz,lider sitede,lider sohbet,lider chat odalarında sohbetin keyfini çıkarmaya bekliyoruz.

BerkaNT sunar. 

lider sohbet lider chat mobil lider sohbet mobil lider chat lider sohbet odaları lider chat odaları lider sohbet sitesi lider chat sitesi

 

 


Yorumlar (3 Yorum)

    Irc nin lideride ilksayfam.net 🙂

    SetiKaaN

    Çok güzel anlatım olmuş BerKaNT gerçekten de emek dolu bir sistem ve site olduk. Sohbetin gerçek adresiyiz. Eline sağlık.

    Gercekten Dogru Yerdeyiz Ve Ancak Bu Şekilde Guzel Ifade Edile Bilirdi Kalemine Yureqine Ve Emeğine sağlık Berkant Kardesim Herkes Ilksayfam.net adresine Buluşmak temennisi ile Saygilarimla.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?