<

Mobil Online Sohbet

EgE     13-10-19     Chat     , , , , , , ,      400 Defa Okundu

MOBİL ONLİNE SOHBET

Bir şeyler bozulduğunda hemen çöpe atma değil de onarma taraftarı olmuşumdur her zaman.Örnegin televizyon kumandası çalışmıyorsa,ilk önce söker bakarım içine.Pil kontrolu yaparım yada ne bileyim işte onarmaya çalışırım Bu insanlarla ilişkilerimdede böyledir.Karşı taraf gitmek istese de silmek istesede nedenini sorarım.Hiçbir zaman kestirip atmak ve herşeyi silmekten,çöpe atmaktan yana  olmadım.

ONLİNE SOHBET

İstenmediğim bir yerde kalacak kadar gurursuz da olmadım.Herşeyin herkesin oluru için uğraştım.Kendisini inatla çöp kutusuna layık görenleride geri dönüşüm kutusuna yollayıp yeni tecrübeler kazandım.Aslında hepimiz böyle olmaliyız.İnsanı diğer canlılardan ayıran özelliğin biride bu olduğunu düşünüyorum.
Bir gün yaşlı bir çifte sormuşlar:”Tam altmış beş yıl..Bunca yıl nasıl ayrılmadan nasıl evli kaldınız?”Yaşlı çift cevap vermiş:”Bizim zamanımızda bir şeyler tamir edilirdi,çöpe atılmazdı.” Peki günümüzde böyle mi size soralım? Bunun cevabını yorumlarda okumak beni mutlu eder.Benim cevabım mı:Asla .

MOBİL ONLİNE CHAT

Herkes birbirinin açığını arama,kusurunu bulma peşinde Bu yüzden de birbirini sevmeyi unutan insanlar biliyorum.Herkesin ilişkisine ve hayatına aldiğı kişiye baktığı açı şu resmen ,”Amaan,olsada olur ,olmasa da.”Tam olarak bu.Ne varsa eskilerde var diye boşuna dememişler.Sahi ne varsa eskilerde var.

 ONLİNE CHAT

Chat severleri online sohbetler yapmak üzere İlksayfam.net sitemizde online chat odalarımıza bekliyoruz.

Büşra’dan sevgilerle.

Mobil online sohbet,mobil online chat,online sohbet,online chat,online sohbet odaları,online chat odaları,online sohbet sitesi,online chat sitesi


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?