<

Mobil Rakipsiz Sohbet

EgE     03-10-19     Chat     , , , , , , ,      404 Defa Okundu

RAKİPSİZ SOHBET

İnsanları bilmeden tanımadan yargılamak birçok insanın içine düştüğü yanlışlardan biridir. Aslında herkesi tanımak gerekir. Ama ön yargılar çoğu zaman buna izin vermez. Ön yargılarımız bizi karşımızdaki insanı tanımadan dinlemeden yargılama konusunda tetikler. Herkes ne kadar da ben ön yargısız bir insanım dese de aslında herkeste biraz vardır bu durum. İnsan doğasında vardır ön yargı. Ama asıl mesele bundan sıyrılıp, karşımızdakini iyice dinleyip, anlamak ve ondan sonra değerlendirmek.

MOBİL RAKİPSİZ SOHBET

Belki çok arkadaşın var, belki çevren çok geniş, çok sosyalsin bilmiyorum. Ama şunu biliyorum ki bu hayatta seni gerçekten tanıyan çok az insan var. Birini tanımak zordur. Yıllardır hayatımızda olan bir arkadaşımız, hatta belki çok yakınımızdaki bir insan bile, birgün bizi hiç tanımadığını belli eden bir cümle kurabilir.. O kişiyle kaç yıldır tanıştığımızın bir önemi yoktur. Oysa bazen de, yeni tanıştığımız birini daha ilk andan itibaren sanki yıllardır tanıyormuşuz gibi hissedebiliriz. Birdenbire kaynaşır, arkadaş oluruz ve o kişi bizim en yakınınızdaki insan oluverir.
Hatta o kişi benimle ilgili, benim bile dikkat etmediğim küçük şeyleri biliyordur meselâ. Alanında  rakipsiz olan ,İksayfam.net adlı sohbet sitemizde sizleri Mobil Rakipsiz Sohbet yapmaya davet ediyoruz. 

RAKİPSİZ CHAT

Sinirlenince kaşlarımın ortasında oluşan çizgiyi, utandığımda gülümseyip yere baktığımı, yaz kış çorap giydiğimi ve daima üşüdüğümü hep üşüdüğümü, çayı şekersiz içtiğimi, çiçek polenlerine alerjim olduğunu, ama buna rağmen en sevdiğim mevsimin bahar olduğunu… Öyle ki bazen kendimi onun ağzından dinlerim. ‘’Nereden biliyorsun?’’ diye sorduğumda, bana ‘’Seni tanıyorum, sen böylesin’’ der!

MOBİL RAKİPSİZ CHAT

Bazen bana benim bile unuttuğum şeyleri hatırlatır. Haftalardır görüşmesek bile, buluştuğumuzda sanki daha dün görüşmüşüz gibi hissettirir bu insanlar. Ama başta da dediğim böyle insanlar az bulunur.Benim çevremde böyle insanlar var.Bu insanlari ben sanaldan tanıyorum.ilksayfam.net ailesini örnek verebilirim.Henüz hiçbirşey için geç değil.Bırakın sizinde çevrenizde böyle insanlar bulunsun.Size değer veren.Tabi zorlamakla veya söylemekle olmuyor size yol sunayım. İlksayfam.net e gelin bizim ailemizin arasında bulunun:)

BüşRa’dan sevgilerle.

Rakipsiz sohbet rakipsiz chat mobil rakipsiz sohbet mobil rakipsiz chat rakipsiz sohbet odaları rakipsiz chat odaları rakipsiz sohbet sitesi rakipsiz chat sitesi


Yorumlar (1 Yorum)

    SetiKaaN

    Kardeşim benim. Ne güzel, ne içten bir anlatım bu böyle. Seni çok ama çok seviyoruz. Ailem demek bu demek böyle olmak demek işte. Can kardeşimsin sen benim. Selamlar olsun…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?