<

Mobil Şamata Sohbet

EgE     04-10-19     Chat     , , , , , , ,      568 Defa Okundu

MOBİL ŞAMATA SOHBET

Bir chat sitesine girdiğimizde ilk önceleri biraz çekimser davranırız,daha  sonra insanlarla tanıştıkça ve konuştukça,sohbet havamız değişmeye başlayabilir. İlkbaşlarda çok fazla esprili bir şekilde sohbet edemeyebiliriz, fakat daha sonra sürekli sohbet ettiğimiz insanlarla şamatalı bir şekilde sohbetlere, kebekler gibi özgür ve oldukça geveze chatlere başlayabiliriz. chat severleri İlksayfam.net isimli sitemizde,  esprili neşeli ve şamatalı mobil şamata sohbet odalarımıza bekliyoruz.

ŞAMATA SOHBET

Günlük hayatın koşuşturmacasında olaylar akıp gider, hepimiz aynı şeyleri görürüz ama bazıları onu farklı bir şekilde yorumlar, esprili bir şekilde anlatır.
İnsanlar doğdukları günden öldükleri güne kadar iki şeyi elde etmek için mücadele verirler: Sevilmek ve onaylanmak. Bu iki duyguya sahip olmak için insanlar bir çok yanlış yaparlar. Hiç bir şey bir insan ile samimi olmanızı garantilemez. Diğer yandan, samimi ilişkiler kurmadan mutlu yaşamamız oldukça zordur. Samimiyet duygusal bir ihtiyaçtır. Ortak ilgi alanları bile insanın ömür boyu arkadaşı ile samimi olmasını garantilemez.

MOBİL ŞAMATA CHAT

İlgi alanlarımız, hobilerimiz, yaşadığımız yer, işimiz, eşimiz hepsi değişken şeyler. Bu da doğal olarak ilişkilerimizi etkiliyor. İnsanların ortak amacı ve dinamik ilişkisi olmadığı noktada, ilişkiler bir süre sonra gevşiyor, azalıyor ve bitiyor. Bu en yakın çocukluk arkadaşımız, lise arkadaşımız, hatta yakın kuzeniniz için bile geçerli. Ben şahsen bu deneyimi hayatımda yaşıyorum ve düşündükçe, yapabileceğim çok fazla bir şeyin olmadığını görüyorum.
Mizah, sohbete tebessüm katar.
Bir bakıma mizah “sohbet”in anlamını tanımlar.
Yeri geldiğinde, taşı gediğine koyarcasına serpiştirilmiş.
Güzel sözler, hikmetli hikâyeler, deyimler, atasözleri, kıssalar…
Bir de hakikatle yoğrulmuş tatlı sözler…

ŞAMATA CHAT

İşte size, Dinlenmesine doyum olmayan sohbetler İlksayfam.net te .Yazdıklarımı yabana atmayın.Buyrun gelin kendiniz onaylayın sohbetimizi mizah anlayışımızı senelerdir arkadaşlık ilişkilerimizin kopmayışını.Aslında söylenecek fazla birşey kalmadı. Yazarak size anlatmıyorum ipucu veriyorum.Olmanız gereken yer bizim yanımız bizim ailemiz.Şimdiden sohbet ve chat severlere İlksayfam.net adresimizde bol  esprili hoş keyifli sohbetler diliyorum.

BüşRa’dan sevgilerle.

şamata sohbet,şamata chat,mobil şamata sohbet,mobil şamata chat,şamata sohbet odaları,şamata chat odaları,şamata sohbet sitesi,şamata chat sitesi


Yorumlar (2 Yorum)

    SetiKaaN

    Yine döktürmüş benim kardeşim (: anlatımına bayılıyorum (((: herşeyi çok güzel bi dille özetlemişsin helalsin kardeşlik…

    Her insanin kendine ozgu sohbet sohbet tarzi var. Her kültürden her tarz da insanin bulundugu nezih bir ortam. Emeğine saglik Busra`cim yine dokturmussun.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?