<

MobiL Sohbet Chat

Administrator     27-12-19     Mobil Chat, Mobil Sohbet     , , , , ,      315 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

doyumsuz sohbet chat ve muhabbetlerin olduğu MobiL Chat Sitesiyiz.Sohbet uzmanlarının telvesini hazırladığı adeta közde bir kahve tadında, uzman bir yönetim biçiminin yer aldığı, dikat çeken bir platfomda buluşmanın tadına varan insanlar topluluğuna yer verilen iLkSayfam.Net Sohbet sitesi kahve tadında sohbetin doyumsuz keyfini sizlere sunmaktadır.

ILkSayfam.Net internet çağının vazgeçilmez sanal platfomlarından biri olan Sohbet odaları, sohbet siteleri, sohbet kanalları, mobil chat, bedava chat, sohbet, chat benzer kelimelerle arama motorlarında yapacağımız aramalarda, bizlere sunulmakta olan siteye adım attığımız da akla gelen ilk nasıl bir platform üstüne kurulu ve nasıl bir yönetim ile işleyiş içerisinde kurulan düzen olduğudur.

Günün verdiği stresi bir nebze üzerimizden atmak ve günün yorgunluğunu, çıkarsız dostlukların kurulmuş olduğu ve kullanıcılarımızın Kahve Tadında bir sohbet keyfi yapmalarına imkan sağlıyoruz.

Kahve Tadında Sohbet Sanatı

Yaşamakta olduğumuz toplumsal ortamda ihtiyacımız olan Sohbet, toplum içerisinde var olurken Sohbet Sanatı, Sohbet yeteneği sosyal becerilerden önemli bir tanesi olup, insanların kullanmış oldukları dil yeteneği ve üslup sayesinde birbirlerine aktarmaktadır.Sizleri Mobil Sohbet ve Mobil Chat yapmak üzere www.ilksayfam.net isimli sitemize bekliyoruz.

Mobil Chat Sitesi

Seviyeli sohbetlerin olduğu mobil sohbet sitesiyiz.Sohbet ederken günün koşuşturmacasından kendisini arındırmak isteyen insanların bir araya geldiği ve Sohbet odaları, sohbet kanalları ve sohbet siteleri yalnızca çeşitli insanların ve büyük kitlelere hitap ederken, kalıcı arkadaşlıkların kazanılmasında yardımcı bir etkendir. Sohbet yeteneği önemlidir insanlarla iletişim kurmak adına açılan bu platformların bizleri doyurup besleyen, güçlendiren, özgüven sahibi biri olmak için bizlere bu platformlar sunulmaktadır.

ILkSayfam.Net sitesi olarak sizlerin daha güvenli bir platformda kendisinizi rahat hissedebileceginiz hoş vakit geçirebileceginiz bir otam sunmak olacaktır. Sohbet odaları’nda sohbet ederek ve bizlerin sizlere güven duymanızı sağlarken bu yolda, bu hedefte ilerlerken bizlere fikirlerinizi sunmaktan çekinmeyiniz.. Sizi fikirleriniz doğrultusunda bizlerde siz kullanıcılarımıza sağlam sohbet platformu sunmak için doğru adımlarımız ile ilerleyebilelim.

ILkSayfam.Net Yönetim Odaları

Sanal Platformların da olan Sohbet odaları, sohbet siteleri, sohbet kanalları, mobil chat, bedava chat, sohbet, chat ortamında ki, IRC yönetim sunucuları, kanal ve sunucu olarak iki bölüme ayırmış ve iki ayrı yönetim biçimiyle yönetilmektedir.

Ücretsiz Sohbet Sitesi

sohbet ve Chatlerin bedava olduğu mobil chat sitesiyiz.Sunucularda ki Kanal yönetim biçimi %(Half-Operator), @(Operator), &(Super Operator), ~(Founder) olarak yönetilirler. Sonrasında gelen &,@ ve %’lar gelmektedir. Bu rütbelerde, yetkiler değişmektedir.

ILkSayfam.Net Sitesi Yönetim Şekli

Sunuculardaki, User’lerin ( kişilerin ) bütün kanallar ve yönetimi iyi tanıması gerekiyor. Bu departmanda olan kişi yada kişilerin yetkileri tüm sunucuda etkilidir. Sohbet ortamında ki siz kıymetli kullanıcılarımızın yönetim departmanları iyi bilmeli ve gerekli olduğu yerde yardım istemekten çekinmemedir. Sunucudaki yetki sıralaması şu şekilde bilinmekte olup yönetilmektedir.

RootAdmin (Genelde sunucunun sahibidir.)

NetworkAdmin (Root Admin’den sonra gelen, en üst yöneticidir.)

ServicesAdmin (Servisler üstünde yüksek erişime sahip olan kişilerdir.)

ServerAdmin (Sunucu yöneticisidir.)

Co-Admin (Her sunucuda bulunmayabilir, genellikle yardımcı görevlilerdir, kısıtlı yetkilere sahiptirler.)

IRCOp (En kısıtlı erişime sahip yöneticidir.)

Siz kıymetli kullanıcılarımızın çıkarsız dostLukları görebilmek ve yaşayabilmek umuduyla.. Saygılar ve sevgilerle..
ILkSayfam.Net Saygılarımızla hoş muhabbetler diler.

Kahve Tadında Telvesinin asaleti tadında bir sohbet diler..Sohbetinizin Daim Dostluklarınızın kalıcı olması ümidiyle.

Designed By SetiKaaN…

MobiL Sohbet Chat

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?