<

Mobil Sohbet Odalar

Administrator     31-10-19     Sohbet Odaları     , , , , , , , ,      650 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

Seviyeli ,kaliteli ve bedava sohbetlerin yapıldığı chat sitesiyiz.

Selam dostlar;

Bugün ki yazımızda sizlere Mobil Sohbet odaları hakkında bazı aydınlatıcı bilgiler vereceğiz. Sistemler hakkında ve bu sistemlerin bize olan etkileri hakkında bilgiler. Haydi başlayalım.

Öncelikle mobil sohbet odaları olarak adlandırdığımız, irc sistemleri planlanmış programlamalar ile yapılmaktadır. Yapılan kodlamaların hepsinin kullanıcılara verdiği özellikler olur. Bu özellikleri kullanmak içinse bazen bar butonlar bulunur, bazense komutsal olarak değerler ile kullanıcının kullanımına açılır. Kısacası sizin mobil sohbetten faydalanmanız adına bir çok kod geliştirilmiştir. Türkiyenin en iyi Mobil Sohbet Odaları’ndan biri olan iLkSayfam.Net – LakLakSohbet.Com – SohbetFenomeN.com adreslerine girdiğinizde, diğer mobil sitelerden daha fazlasını bulabileceğiniz kodlama sistemleri vardır. Bu özelliklerin en ileri düzeylerinden birisi sistemde normal mirc ile giriş yaptığınız gibi komutları uygulayabilmenizdir. Zaten bir mirc bir script kullanıcı iseniz sizin için mobil dünyada hiç bir değişiklik yoktur. Bildiğiniz tüm komutları uygulayabilirsiniz. Eğer değilseniz sizin için oluşturulmuş bir menü karşınıza gelecektir. Nickinizi kaydetmek için, başka odalara girişinizi sağlamak için, kullanıcılarla özel sohbet etmemek veya etmek için bir çok buton mevcuttur. Bu butonları kullanarak mobil sohbetiniz ile ilgili hiç uğraşmadan işlemleri yapabilirsiniz.

Mobil Chat Sitesi

Bunların yanı sıra sistemimiz Unreal3.2’nin en son sürümü ile kullanıcılarımıza açılmıştır.Bu nedenle güvenilirlik son safhadadır. Güvenlik için kurulmuş botlarımız Türkiye’nin en iyi botlarıdır. Kesinlikle sohbetinizi etkileyecek bir durum ile karşılaşmazsınız. Ayrıca sohbet içerisinde karışıklık olmaması adına sizin nickiniz teleffuz edildiğinde özel bir bildirim alırsınız. Sadece sizde görünür ve sohbetinizin karışmamasını sağlar. Notify mesajları ile sohbetinizi daha akıcı hale getirdik.

İlksayfam.Net ‘in ilk amacı insanların güvenliğini sağlayan bir platform olmasıdır. Türkiye’de bir çok sunucuda kullanıcıların gizliliklerine önem verilmemekte, bir çok sorunda bu nedenle oluşmaktadır. Fakat biz sizin güvenliğinizi en ön sırada tutmaktayız. Mobil sohbet ortamları arasında tartışılmaz birinci sırada yer almamızın nedenide budur.

Sizleri aramızda görmek bize onur veriyor. Güvenliğinizi en üst seviyede tutarak en iyisi olmaya devam edeceğiz. Tüm kullanıcılarımızı temin ederiz ki güvenilirliğin adresi sadece iLkSayfam.Net ‘tir. Güvenilir olmanın verdiği gururu hiç bir şeye değişmeyeceğiz.

Görüşmek üzere…

Hoşçakalın..

https://www.ilksayfam.net

Mobil Sohbet odalar


Yorumlar (3 Yorum)

    Bir Sitenin teknik yapısı ancak bu kadar güzel ve sade anlatılabilirdi,eline sağlık akranım çok güzel bir yazı olmuş.emeğine sağlık.:))

    Çok güzel bir yazı olmuş emeğinize, yureginize sağlık ….ilksayfam.net çok huzurlu ve güvenli bir ortam gelenler yaşadı, gelmeyenler çok şey kaybetti demiyecem sizleride aramızda görmek isteriz..)))

    Gelip gordugunde herkesin fikri makale ile bütünleşecektir. Hem kolaylik hem guvenirlik hem gizlilik hem eglence hem muhabbet daha ne olsun emeginize saglik 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?