<

Mobil Sohbet Odaları

EgE     26-08-19     Chat     , , , ,      419 Defa Okundu

MOBİL SOHBET ODALARI

Hiçbir varlık mükemmel değildir. Bu yüzden dünyada bulunan bütün varlıkların hiçbirinin yapısı ve doğası gereği istek ve ihtiyacı bitmez. İletişim dediğimiz olay sadece iki dudağımız arasından dökülen kelimeler değildir. Bir hayvanın canının acıdığını söylemesi için gözlerinden akan yaşlar ve acı bir ses tonu ile bağırması,bir bebeğin karnının acıktığında ağlaması ve telefona kurmuş olduğumuz alarmın sabah çalması ile uyan sinyalini vermesi,  bunların hepsi bir iletişim biçimi olarak kendini göstermektedir.

İletişim eski zamanlardan bu zamanlara kadar en ihtiyaç duyulan ve gelişmeye açık bir kavram olmuştur. Bu yüzden teknolojinin de ilerlemesi ile hayatımıza iletişimi kolaylaştıracak bir çok araç girmiş bulunmaktadır.İnsanlar eskiden duman ve güvercin ile haberleşirlermiş fakat şu anda biri ile iletişim kurmak istediğimiz zaman tek bir tık yeterli olmaktadır. İletişim araçları insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. İnsanlar bir dünyanın ucundan öteki ucuna bile tek bir tıkla iletişime geçebilmektedir. İletişim alanında yapılan yenilikler her geçen gün de artmaya devam etmektedir. Çünkü iletişim insanların ilgi duydukları en önemli alanlardan bir tanesidir.

seviyeli kaliteli ücretsiz sohbet yapmak istiyorsanız ilksayfam.net adresine uğramanız yeterlidir.istediğiniz oyun kanallarında oyun oynayabilir,canlı radyo yayını dinleyebilir,canlı yayındaki dj lerimizden istek şarkı çaldırabilirsiniz.bilgisayarınız yanınızda olmadığı zamanlarda,sitemize bağlanabilir cep telefonunuzdaki internet sayesinde  mobil sohbet odalarımızda sohbet ve chat yapabilirsiniz.

BÜŞRA’dan sevgilerle.

mobil sohbet mobil chat mobil sohbet odaları mobil chat odaları seviyeli sohbet kaliteli sohbet ücretsiz sohbet


Yorumlar (2 Yorum)

    Seviyeli ve aynı zamanda dürüst duzgun 1 aile ortamı çok guzel dostluklar burada. Emeği geçen herkesin ellerine saglik…

    Yine harika bir anlatim. Teknolojinin gelismis ve gun gectikce daha fazla ilerleme gösteren faydalari ile artik ozlem ve gurbete son 🙂 emegine saglik Büsra`cim.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?