<

Mobil Sohbet Odası

EgE     30-08-19     Chat     , , , , , , , , , ,      418 Defa Okundu

MOBİL SOHBET ODASI

Çok ilginç değil mi? Her zaman yanında olanlar iyi ve kötü gününde destek olanlar,sevinmen için çaba sarf edenler ,gelecek için düşüncelerini süsleyenler,derdini dinleyenler çözüm arayanlarla bir çok derdini sıkıntını çözersin.Acılar ,korkular ,endiseler ,nefretler ,çaresizlik onlar sayesinde yok olur ve içine kocaman bir minnet duygusu doluşur.Tek birşey yapmak için gözünün içine bakarlar.Seni yeniden eski haline getirmek için her cabayi üstlenirler bununla huzur bulurlar.Sen eskisi gibi olunca onların mutlu olacağını sanırsın ama pek azı mutlu olur.Sen eskisi gibi olursun ,istediğin hayallere koşarken senin bu hayallerini süsleyen elinden tutan insanlara koşarsın.

Vefa duygunu kaybetmekten ölümden korktuğun gibi korkarsın.Çünkü annen öğretmiştir sana vefayı. En ilginç yanı da ne biliyor musunuz? Bu anlattığım insanlar benim ne ailem ne komşum ne de okul arkadaşım.Canım sıkıldığı birgun ne yapabilirim diye düşündüm.Etrafımdaki insanların konusması öğüt vermesi gerçekten bunaltmıştı.Sonra mobil sohbet odaları aklıma geldi.Arastırdım ilk karşıma çıkan yer ilksayfam.net oldu.Sonra selam vererek başladım konuşmaya ve rahatladığımı fark ettim.İnsanlar o kadar sıcakkanlı ve iyimserdiki tüm gün onlarla sohbet ettiğim günleri hatırlıyorum.Tabi mobil sohbet olması işimede yaramıştı.Telefondan nerede olursam olayım Mobil Sohbet odaları nda sohbete dahil olabiliyordum.Birilerini merak etmek onların sorunlarını dinlemek yada sevinçlerine ortak olmak o kadar mutlu ediyor ki insanı.

Aynı şekilde benide dinleyen sorunlarıma çözüm arıyan sevinçlerime ortak olan o kadar arkadaş dost edindim ki isimlerini saymakla bitmez.Bu anlattıklarım sizlere inandırıcı gelmeyebilir.Bunu size inandırmak içinde sizide mobil sohbet odamıza davet ediyorum.Kim istemezki kötü gün dostu olmasın ,düştüğünde elinden tutan biri olmasın eminim hepimiz isteriz.Şehirler uzaklık yakınlık önemli değil bizler için yüreklerimiz bir olsun yeterli.Kaliteli akıcı verimli sohbetle emin olun birden fazla sorununuzu atlatırsınız.Hep birlikte dost olmak için büyük bir aile olmak için sizleri ilksayfam.net  e bekliyoruz.

Büşra’dan sevgilerle.

mobil sohbet odaları,mobil chat odaları,mobil sohbet sitesi,mobil chat sitesi,mobil sohbet,mobil chat,seviyeli sohbet, kaliteli sohbet,ücretsiz sohbet,mobil sohbet odası,mobil chat odası


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?