<

Mobil Yağmur Sohbet

EgE     30-09-19     Chat     , , , , , , ,      537 Defa Okundu

Mobil Yağmur Sohbet

Yağmur İnsanlara Allah’ın bir Lütfudur.İnsanlar,yağmursuz susuz yaşayamazlar.içme suyu,musluktan akan sular,yağmurun barajlarda birikmesinden ve sonrasında insanlara sunulmasından kaynaklanmaktadır.Meyve bahçelerini,tarlaları sularız.Yağmurun insanların  ve doğanın üzerindeki etkilerini ve önemini   bilmeyen  yoktur. Yağmur Rahmettir ,berekettir. yağdığı  yerlerde toğrağın verimli olmasını ve , bereketin artmasını sağlamaktadır.  .İnsanların, hayvanların ve bitkilerin su ihtiyacı yağmur suları sayesinde sağlanır. Yağan yağmur suları dereleri, dereler  ise barajları, gölleri ve denizleri oluşturur. Bütün bu olanlar  insanların besin kaynağı olan deniz ürünlerinin vede  bitkisel ürünlerin yetişmesinde rol oynarlar.Sohbet severleri, yağmur gibi sohbetlerin yapıldığı ilksayfam.net adlı sitemizde Mobil Yağmur Sohbet odalarımıza bekliyor.

Yağmur Sohbet

Yağmurların bolca yağdığı yerlerde ormanlar da bol olmaktadır. Ormalardan her şekilde faydalanan insanlar, yağmura çok muhtaçtırlar,yağmur  yağmadığı zamanlarda, yağmur duasına çıkarlar. Sebebi ise, bilinirki yağmur yağmazsa kıtlık yaşanabilir. İnsanların aç kalması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması mümkün olacaktır.

Mobil Yağmur Chat

Yağan  Yağmur sularının yer altına ilerlemesi, çeşitli şekillerde  yer altnda bulunan yağmur sularının kaynaklarını oluşturmaktadır. mesela  yol kenarlarında görülen  ve kullanılan çeşmelerin kaynağı yağan yağmur sularıdır.Yağan Yağmurun önemini ve kıymetini  anlayabilmek için yağmursuz kalmak gerekmektedir. Bu durumu en iyi anlayan , çöl insanlarıdır. Yağmura hasret kalmış  bu insanlar birkaç damlayağacak  yağmur için  bile büyük bir yaşayabilmektedir.

Yağmur Chat

Yağmurun yağmaya sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için doğa dostu olmamız gerekmektedir,doğaya iyi davranmammız gereklidir. İnsanlardan kaynaklanan faktörler, küresel ısınmayı tetiklemektedir. Küresel ısınmanın yaşandığı sürece  yağmurlar az yağmakta veya düzensiz bir yağış gözlemlenmektedir.Bizler için Allah’ın rahmeti olan bu kaynağı çok iyi ve iktisatlı kullanmamız ve israf etmememiz gereklidir.Doğayla dost olmalı ve onu kötü kullanmamamız gereklidir.

BerKaNT sunar.

yağmur sohbet yağmur chat mobil yağmur sohbet mobil yağmur chat yağmur sohbet odaları yağmur chat odaları yağmur sohbet sitesi yağmur chat sitesi


Yorumlar (2 Yorum)

    Sevgili Syn Siom Berkant Emeqine yureqine Saglik Başarılarının Devamini Dilerim

    Yagmur tum canlıların hayatini devam ettire bilmesi icin sart dir. Birde yağmur sonrasi yayilan mis kokusu vardir 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?