<

Mobil Zurna Sohbet

EgE     13-11-19     Sohbet Odaları     , , , , , , ,      449 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

seviyeli sohbetlerin yapıldığı mobil chat sitesiyiz.Sizleri İlksayfam.net te mobil zurna sohbet odalarında sohbetin keyfini çıkarmaya davet ediyoruz.Mobil Zurna Sohbet,chat yapmanın en güzel halidir.

Windows Sistem Geri Yükleme

Merhabalar sevgili Teknoloji Haberleri takipçileri. Bugün de sizlere bilgisayarımızı yavaşladığı ve ya gereksiz birkaç programla dolduğu zaman format atmadan nasıl temizleyip hızlandıracağımızı anlatmaya çalışacağım.

Evet, öncelikle, bu işlemi istediğimiz zaman yapabilmemiz için, daha önceden bilgisayarımıza bir Geri Yükleme Noktası tanımlamış olmamız gerekmekte. Bilgisayarımızı yeni format attırdığımız zaman ya da en temiz ve hızlı çalıştığı zamanlarda,Denetim Masasından, Sisteme girip, ordan da Gelişmiş Sistem Ayarlarını açıyoruz. Sistem Korumasına geliyoruz ve en altta Oluştur yazan yere tıklıyoruz. Lazım olduğu zaman ve ya birkaç Geri Yükleme Noktası oluşturdu isek, buraya kolay hatırlayacağımız ve diğerlerinden ayırt edebileceğimiz bir isim yazıyoruz. Geri Yükleme Noktamızı oluşturduk.

Mobil Chat Sitesi

Bedava sohbetlerin yapıldığı mobil sohbet  sitesiyiz. Şimdi gelelim asıl meselemize. Bilgisayarımız yavaşlamaya başladı. Birçok gereksiz program doldu. Tek tek temizlemekle uğraşmak istemiyoruz. Program ekle kaldırdan bu programları tek tek kaldırmak aynen sizin ve benimde düşündüğüm gibi bayağı zaman alıyor ve çok sıkıcı olabiliyor. Hiç uğraşmıyoruz. Yine Denetim Masasından, Sistem e giriyoruz.  Sistem Ayarlarını açıyoruz ve arkasından Sistem Korumasına geliyoruz. Burada hemen Sistem Geri Yüklemeyi göreceğiz zaten. Bastığımız zaman yeni bir pencere açılacak, ileri diyoruz ve gelen ekran da daha önceden oluşturduğumuz Geri Yükleme Noktasını göreceğiz, onu tıklayıp tekrar ileri diyoruz.

Bittiği zaman bilgisayarımız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Ayrıca belirtmem gereken bir dipnot: eğer önemli dosyalarınız ve silinmesini istemediğiniz şeyler varsa onları mutlaka yedekleyin.

Evet, herkese hızlı ve keyifli bir bilgisayar ve internet ortamı dilerim 🙂 Herhangi bir sorun da ya da aklınıza takılan bir şey olduğunda biz her zaman sizi Sohbet Odalarında bekliyor olacağız…

BerKaNT sunar.

https://www.ilksayfam.net

Mobil Zurna Sohbet


Yorumlar (3 Yorum)

    hem güzel seviyeli ve kaliteli bir yerde sohbet edip hem de böyle güzel bilgiler edinebildiğimiz için emeği olan herkese teşekkürler…

    Emeğinize sağlık yine çok güzel ve faydalı bilgiler vermissiniz…Teşekkür ediyorum huzurla kalın. ..

    Bilgi alışverişi olarak faydali bir paylasim olmus. Emeginize saglik.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?