<

Mobile Sohbet

EgE     15-11-19     Sohbet Odaları     , , , , ,      418 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

Seviyeli sohbetlerin olduğu mobil chat sitesiyiz.Bu yazımda sizlere mutluğun sırrı nedir, konusunda bir hikaye anlattım.mutluluk göreceli bir kavramdır.kimisi triplex villam yok diye mutsuz olurken kimiside iki göz bir oda evde mutlu olmaktadır.Kimi mecedes arabam yok diye hayıflanırken kimiside Renault ile mutlu olmaktadır.İnsanların gösterişli ve pahalı şeylerle mutlu olmaktansa, gösterişsiz ve mütevazi şeylerle mutlu olmaya çalışması bana göre daha mantıklı,Bu durum insandan insana değişmektedir.Şimdi sizlere mutluluğun sırrı nedir,bu konu hakkında bir hikaye anlatıcam.Yaşamı boyunca hiç mutlu olmamış biri,mutlu olmak amacıyla mutluluğu aramaya koyulmuş. çok uzak bir yerde,varlıklı bir bilgeyi söylemişler.Bu Bilge kişi aklıyla bilgisiyle ve malı ile nam salmış varlıklı birisiymiş.

mobil chat Sitesi

Bedava sohbetlerin yapıldığı mobil sohbet sitesiyiz.Mutluluk isteğini bilge kişiye anlatmış oda ona,bir çay kaşığı içinde iki damla yağ koyup vermiş,hadi şimdi yağı dökmeden sarayımın her yerini gez gel demiş.Gezip gelmiş yağı dökmemiş,aferim demiş bilge kişi yağı dökmeden gelmişsin demiş şimdi anlat bakalım sarayımın güzelliklerini demiş oda yağı dökmemeye gayret ederken sarayın güzelliklerine bakamadım demiş.şimdi tekrar ağzında kaşıkla ve yağı dökmeden gez gel demiş,bu sefer geldiğinde sarayın güzelliklerini anlatmış,Bilge kişi sormuş peki yağ nerede diye,o da dökmüşüm demiş.Bilge adama demişki,mutluluk yaşamın tüm güzelliklerini yaşamaktır,tadını çıkarmaktır vede sorumluluklarına tıpkı kaşıkta bulunan yağ misali sahip çıkıp onları korumaktır.Sizlerde bunun gibi hikayeler dinlemek ve sohbet etmek istiyorsanız haydi ilksayfam.net e 🙂

 

BerKaNT sunar.

https://www.ilksayfam.net

Mobile Sohbet


Yorumlar (4 Yorum)

  Güzel ve bilgili bir hikayeydi emeğinize elinize sağlık. Hayatın güzellklerinin bir kısmını bu güzel sunucuda birlikte yaşamaktan mutluyuz bizlerde…

  Bağımsız_deli

  Çok sert 😀

  Mutlugu görmek istiyorsan. Bakmayi bilmelisin guzelliklere. Guzel baktigin heryerde mutlu olabilirsin. Guzel goren kalplere sahip olmanız dilegiyle.

  Mutluluk içimizdedir. Bizim güçlü hissetmemizi sağlayan kaynaklarımızdadır. Dualarımızdadır, ailemizdedir, dostlarimizin sohbetindedir, sevdiklerimizin gülüşündedir… Kısacası mutluluk her yerdedir…Önemli olan bakabilmektir.
  Huzuru ve mutluluğu önce içinizde sonrada ilksayfam. Net’te bulabilmeniz dileğiyle…
  Sevgi ve huzurla kalın…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?