<

Sehir Sohbet Odaları

EgE     11-01-20     Mobil Chat     , , , , , , ,      770 Defa Okundu

Mobil Şehir Sohbet

Şehir sohbetlerinin yapıldığı mobil chat sitesiyiz. Merhaba arkadaşlar bugün sizlere şehir sohbet odaları hakkında bilgiler vereceğim.Genelde hepimiz birinle tanıştığımızda hemen nerelisin diye sorarız,daha sonrada aslen nerelisin diye sorarız,amacımız tanıdık ve hem şehirli bulabilmek ,memleketimiz hakkında bir şeyler paylaşmaktır.Böyle birine de rastladığımızda şunu tanıyor musun burayı biliyor musun gibi,hiç unutmam bir sohbet sitesine yeni girmiştim, oradakiler ile tanışma faslı derken birinin memleketlim olduğunu öğrendim,hemen başladık tabi sohbete bir baktık ki akraba imişiz,ikimizde çok sevinmiştik.Dünya ne kadar küçük değil mi hiç ummadık  yerde insanın karşısına kimler çıkıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Rize, Antalya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Manisa, Muğla, Mersin, Adana, Gaziantep, Erzincan, Erzurum, Malatya, Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Siirt, Şırnak, Tekirdağ, Edirne ve Yurdumuzun diğer bütün şehirlerden ve dünyanın dört bir tarafından kullanıcıların bir araya geldiği, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda ve diğer ülkelerden sitemize katılımın olduğu sohbet odalarımızda sohbetlerimiz Seviyeli Kaliteli ve ücretsizdir. Avrupa’nın  ve dünyanın değişik ülkelerinden olan Gurbetçilerimizin sitemize geldiği ve Türkiye Sohbetlerinin yapıldığı gurbet ve hasretin paylaşıldığı sitemizde,  Sizlerde şehrinizden insanlarla tanışmak başka şehirden insanları tanımak istiyorsanız Gurbetçilerimizle sohbet etmek istiyorsanız  www.İLKSayfam.net adresimize bütün chat sevenleri bekliyoruz.

Şehir Sohbet Sitesi

Seviyeli ve kaliteli sohbetlerin yapıldığı mobil sohbet sitesiyiz. Sohbet ve Chat odalarımızda sohbetler edebileceğiniz gibi,Oyun Kanallarımızda istediğiniz oyunları oynayabilir ve İsterseniz ve kendinize güveniyorsanız diğer kullanıcılarla yarışabilirsiniz.Radyo kanalımızda müzik sohbetlerine katılabilir yayında olan Dj lerimiz vasıtası ile sevdiğiniz ve istediğiniz şarkıları çaldırabilirsiniz. Şöyle düşünüyorum da ilk sanala başladığımız yıllarda tanıştığımız insanlarla görüşmek  canlı yüz yüze konuşmak istersek messenger isterdik, şimdiler de Skype var,whatsApp var istediğimiz zaman konuşup görüşebiliyoruz. Nerelerden, nerelere, İnternet sayesinde dünyanın her tarafına anında ulaşmak ve konuşmak ve her istenilen zamanda mesajlaşmak artık son derece kolay.Buda internetin günümüzde geldiği noktayı,İletişimin ve bilişimin ne kadar ilerlediğini bizlere göstermektedir,Akıllı Cep telefonlarını da unutmamak lazım Mobil Olarak artık istediğimiz sitelere istediğimiz zaman ve istediğimiz yerden bağlanabiliyoruz ve konuşabiliyoruz.Mobil Sohbet ve Mobil Chat in tadına varabiliyoruz.Eskiden Birisiyle Konuşuyorsak onla tekrar konuşmak için sitede olacağımız saatleri ayarlar orda görüşüp konuşurduk,Artık İnternet var Kolaylık var ve rahatlık var. Bütün Chat severleri Türkiye sohbetleri yapmak,gurbet ve hasret sohbetleri  yapmak üzere mobil sehir sohbet odalarımıza bekliyoruz.

Haydi İLkSayfam.net e:))

Sehir Sohbet Odaları

EgE Sunar…

 

 

 

 


Yorumlar (2 Yorum)

    Arkadaşlığın, sevginin, muhabbetin, dostluğun paylaşıldığı ilksayfam.net ailemize hepinizi bekleriz. Harika bir paylaşım emeğinize sağlık…Sevgi ve huzurla kalın…

    Sohbet etmeyi ve yeni cevre edinmeyi seven herkesi bekleriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?