<

Seviyeli Sohbet Odaları

EgE     07-10-19     Chat     , , , , , , ,      409 Defa Okundu

SEVİYELİ SOHBET ODALARI

Herkes için her şeyi yapamayız… Sınırları belirsiz bir hayat, neredeyse asla “hayır” dememektir. Kendi hislerinden önce kalan herkesin hislerini düşünmektir. İnsanları sürekli olarak memnun etme alışkanlığı aşırı yorucudur ve sağlığınıza bile zarar verebilir.Çoğumuz bunun farkındayız. Her insanı memnun da edemeyiz uğraşmamıza rağmen. Bu yüzden herkesin bazı sınırlara ihtiyacı vardır. Sınırlar bariyer veya duvar değildir. Sınır koymak, kendi duygularınız ve fikirlerinizle başkalarının duygu ve fikirlerini ayrı tutmaktır. Şayet ayrı tutamazsak bizim hayatımızın bir anlamı kalmıyor.Biz ilksayfam net ailesi olarak herkesin fikrine duygusuna önem verip tabiki kendi fikir ve duygularimizi ayrı tutarak birlik ve beraberliği sağlıyoruz.  Chat severleri seviyeli sohbet için seviyeli sohbet odalarımıza bekliyoruz.

SEVİYELİ CHAT ODALARI

Size şunun garantisini verebilirim ;kanalımızda kaliteli seviyeli sohbetimiz vardır.Herkes kendi sınırlarını belirleyip o şekilde sohbetimize katılmıştır.Siz değerli okuyucularımız sizde bizim ailemizden olup seviyeli sohbet etmek istiyorsanız buyrun bekliyoruz.Sizlere biraz daha bilgi vereyim.Sınırlarınızı belirlemek için önce kendi ihtiyaçlarınızı ve hislerinizi anlamanız gerekir. Bu kendinizle ilgili farkındalığınızı arttırır ve sizi geliştirir.Başkalarının ihtiyaçlarıyla ilgilenirken, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemek bencillik değildir.

MOBİL SEVİYELİ CHAT

Aksine sınır koymak ve kendinizle ilgilenecek vakit yaratmak sizin enerjinizi yükseltir ve sizin için doğru olan zamanda diğer insanlara daha etkili bir şekilde yardım etmenizi sağlar.Ailemizde size ihtiyacı olan insanlar olabilir.Belkide sizin yaşamış tecrübe edindiğiniz bir olayla ilgili söyleyeceğiniz bir cümle onu aydınlatacaktır.Fakat yorgun hep birilerinin sorunuyla ilgilenip kendinizle ilgilenmiyorsanız bu sizde stres yaratacaktır.

MOBİL SEVİYELİ SOHBET

O stresle belkide iyi niyetli söyleceğiniz cümleyi ters bir şekilde ifade edeceksiniz.Karşinızdaki insani daha kötü olmasına neden olacaksanız. Bunlar sadece basit anlaşılır örnekler. Lafı uzatmadan söylemek istediklerimi anlattıgıma göre sizleri kanalımıza seviyeli sohbet yapmaya davet ediyorum:).

BüşRa’dan sevgilerle.

Seviyeli sohbet seviyeli chat mobil seviyeli chat mobil seviyeli sohbet seviyeli sohbet odaları seviyeli chat odaları seviyeli sohbet sitesi seviyeli chat sitesi

 

 

 


Yorumlar (1 Yorum)

    Emeğinize saglik. Seviyenin oldugu yerde saygi olur. Nezaket olur. Seviyeli sohbet isteyenleri sunucumuza bekliyorz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?