<

Sohbet Odaları

Administrator     17-08-19     Chat, Genel, Sohbet Odaları     , , ,      302 Defa Okundu

Merhaba Arkadaşlar

 

Sizlere bugün kardeş sitelerimizden bahsetmek istedim. Sanalda hepimiz günün belirli saatlerini geçiriyoruz. Mutlaka haberler, bazı diziler ve videolarla zamanımızı harcıyoruz. Birde hepimizin çok sevdiği

irc sohbet

mekanlarını unutmayalım. Bizim en çok zaman harcadığımız alanlardan biri olan irc mekanlarında sitemiz bünyesinde bulunan domainleri bilen var mı acaba? Bence yoktur sizlere bir kaç domainimizden bahsedeceğim bu yazımızda. Herşeyden önce lider

ndan biri olmayı hedeflediğimizi, hedeflerimize emin adımlarla yürüdüğümüzü sizlere belirtmek isterim. Bu güncel sunucu platformunda en önemli şeylerden biri de sıkı domainlerin bünyemizde bulunmasıdır. Mesela şimdi size vereceğim domain içerisinde de tıpkı bizim sitemizde olduğu gibi bir çok içeriği güncel olarak bulma imkanına sahipsiniz. Bizimle değişmez bir bütünümüz olan güzel mekan SanalSevgi.com, sunucu hayatında çok eski sunuculardan biridir. Bizimle birlikte olması hem bizim hemde kullanıcılarımız için gerçekten muhteşem bir fırsat. KaPTaN nickli arkadaşımıza ait olan domainin içeriği ise tartışılmaz bir zenginliğe sahip. Güzel mekanları bir araya getiren bu güzel dostluk, arkadaşlık, aile ortamında sizlerle birlikte olmanında keyfini birlikte yaşıyoruz. Sizlerle birlikte yaptığımız etkinlikler, birlikte yapacağımız etkinliklerinde ne kadar güzel olacağını zaten gösteriyor. Tarafımıza bağlı 12 (oniki) domain adresi bulunmaktadır. Gerçekten hepsi birbirinden güzel mekanlar. Bu mekanlar ile ilgilide siteleri ziyaret etmenizi öneririm. İçeriklerinde bulunan güncel yazılar, makaleler hepsi birbirinden güzel.

Sohbet Odaları

Odaları

 

Doğru ortamda olmaktan, en önemlisi doğru bir sunucu olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerle birlikte gün geçtikçe güçlenen yapımız, güncel oyunlarımız, samimi dostluk ortamımız ile ilgili bize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Sizlerle daha iyisini, hatta en iyisini yapacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Dostlarımızı özenle seçiyoruz ve sunucumuza giren insanları analiz ederek yapımızı değiştirmeyecek şekilde sanal hayatımıza devam ediyoruz. Hepsi siz değerli kullanıcılarımız sayesinde gelişiyor. Yönetici kadromuzun genişliği, sohbet kanallarımızın canlılığı, radyo platformumuzun adeta çağ atlaması ve unutulmayacak forum sitemize olan desteğinizle gün geçtikçe en iyiye doğru ilerlemekteyiz.

 

Herkese buradan bize verdiği destek, çaba, emek ve ayırdığı zaman için son kez teşekkür ederiz. Sizlerle varız, sizlerle var olacağız.

Sevgilerle.

 

SetiKaaN

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?