<

Sohbetin Adı

Administrator     18-08-19     Genel, Sohbet Odaları     , , ,      465 Defa Okundu

Sohbetin Adı

Selam Dostlar;

Sohbet sunucumuzun isminin neden ilksayfam.Net olduğunu merak edenleriniz olduğunu öğrendim. Sizlere bu ismin nasıl belirlendiğini anlatmak istedim.

Bundan tam olarak 3 ay kadar önce yani Mayıs aylarında Etiqet ile birlikte telefonda konuşurken, yeni bir domain almamız gerektiğini düşündüğümü söylediğimde, aslında onunda böyle bir fikrinin olduğunu öğrendim. Daha sonra yeni domain adımız ile ilgili araştırmalara birlikte başladık. Karar veremeyince birbirimizden ayrı olarak iki yada üç gün kadar domain arayışlarımızı sürdürdük. Bir kaç gün sonra tekrar telefonlaştık ve birbirimize yeni alacağımzı domain isimlerini söylemeye başladık. Önce ben söyledim. Sonra Etiqet. Etiqet’in söylediği domain isimlerinden iki adet domain adını ikimizde çok beğendik. Tam da sohbet odalarına yakışır bir domain olması için aslında bir kaç domaini daha düşünüyorduk fakat, ilk sayfam öyle farklı geldi ki bize anlatamam. Dedim domainimiz bu olsun. İçeriğinde sohbet kelimesi içeren bir domain olmaması, ilk defa sohbete gelenler içinse çok anlamlı olacağını düşündüğüm için bunun bize uygun olduğunu düşündüm. Etiqet’te sağolsun gerçekten bu konuda beni kırmadı ve ilk sayfam sayfamızı açmak için domainimizi aldık. Daha sonra sunucunun yeniden yapılandırması, ana domain haline getirmemiz gibi bir çok faaliyetten sonra sunucumuza tekrar kavuştuk. Şimdiler de çok konuşuluyor olmamızın nedeni sanırım herşeyden önce bizim Etiqet ile olan bağımızdır. Sadece sunucu değil reel olarakta görüşüyor olmamız, birbirimizle olan diyaloğumuz ve iletişimimiz bizim sunucumuzun gerçekten diğer sohbet sitelerinden çok farklı bir noktaya getiriyor. İşte böyle dostlar.

İlk sayfam

domain adının nereden geldiğini de sizlerle bu şekilde paylaşmış oldum.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları, Mobil Sohbet

Daha ne serüvenlerde birlikte olacağız ve daha neler, neler paylaşacağım. Bizi yazılarımızdan da takip etmeyi ihmal etmeyin. Herşeyin çok daha güzel olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu yazımıza da son verirken, birlik ve beraberliğimizin daimi olmasını umut ediyorum. Sizlerle olan iletişimimizin hiç kopmaması dileklerimle yazıma burada son veriyorum.

Görüşmek üzere.

Sohbet odaları denince akla biz geliriz. Biz iLkSayfam.Net‘iz.

 

sohbet sitesi istanbul chat sitesi seviyeli sohbet

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?