<

Sohbetin Tadı iLkSayfam

Administrator     20-08-19     Genel          664 Defa Okundu

Sohbetin Tadı iLkSayfam

İlksayfam’dan önce LakLakSohbet.Com adresiyle başlayan serüvenimize, aradan iki yıl geçmesinin ardından ilksayfam’ı da ekleyerek dahada büyüyen ailemizle birlikteyiz.

Türkiye’de belirli sayıda kullanıcısı bulunan irc ortamları ile ilgili olarak söylenebilecek o kadar çok şey var ki fakat burada anlatmak istediğimiz konu bizler için çok farklı. Her şeyden önce biz irc kullanıcıları olarak en çok rahat edebildiğimiz ve güvenilir

sohbet

ortamlarını tercih ediyoruz. Daha sonra ki tercihimiz ise kesinlikle iyi arkadaşlıkların ve bize zarar vermeyecek dostlukların olduğu mekanlar oluyor. Üçüncü aşamada ise sohbet ortamında yazışmalarımızın kesinlikle özel hayat koşullarına saygı duyacak şekilde yapılmasıdır. Özel hayata saygı duyulan bir sohbet ortamında özgürce arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı yaşadığımız bir ortamda mutlaka daha uzun ömürlü oluyoruz. Genellikle de bu tür ortamlarda daha fazla zaman geçiriyoruz. Bir diğer olmazsa olmazımız ise oyun kanallarımız. Sevdiğimiz oyunların barındırıldığı özgürce oyun oynayabildiğimiz mekanlar bizler için daha ilgi çekici, keyifli oluyor. Mutlak olarak kullanıcılarımızdan öğrendiğimiz istekler arasında yine olmazsa olmazlardan biri ise, kesinlikle ortamın güncellenmesi ve geliştirilmesi ile alakalıdır. Sohbet ortamına sadece böyle olsun ve kalsın demek ne yazık ki doğru bir bakış açısı değildir. Devamlı olarak ortamın geliştirilerek en üst düzeyde güvenilir olmasını sağlamak zorundayız. İlkSayfam ailesi olarak bu kriterleri sağlamak amacı ile bir araya gelmiş, on yedi yönetici ve site sahibi ile gerçekten dengimiz ortamlardan daha güvenilir bir sunucu olmayı başarmış bulunuyoruz. Hem kişilerin özel hayatlarına olan saygımız, hem özellikle kullanıcılarımızın dışarıdan yaşadığı olumsuzluklar ile var gücümüzle savaşmaya ve ailemize sahip çıkmaya çok özen göstermekteyiz.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları Mobil Sohbet odaları

Yukarıda bahsettiğimiz kriterlere uygun ne kadar

sohbet irc sunucusu

kaldığını şöyle bir gözden geçiriniz. İnanın Türkiye’de sunucumuz ile ilgili bu kadar değere sahip çıkan fazla bir sunucu kalmadığını göreceksiniz. Biz nasıl ki ortamlarımıza yukarıda bahsettiğimiz konulara hassasiyet gösteriyorsak, bizimle birlikte olan kullanıcılarımız sizlerde bir o kadar bize sahip çıkarak bunu gösteriyorsunuz.

Bu nedenle sizlere teşekkür etmeyi her yazımızda ihmal etmiyoruz.

Sizlerle daha güzel yarınlara birlikte el ele yürümekten gurur duyuyoruz.

Saygı ve Selamlarımızla. iLkSayfam.Net Yönetimi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?