<

Türkiye Sohbet

Administrator     26-08-19     Sohbet Odaları     , , , , , , ,      930 Defa Okundu

Türkiye Sohbet

Sohbet sunucuları arasında hızla kendini geliştirmeye ve yükselmeye devam eden ilksayfam.net

Türkiye sohbet odaları

arasında zirveye koşuyor. Ciddi yatırımlar ve atılımlar ile kullanıcılarına keyifli sohbet ortamı sağlayan, yönetim anlayışı ile insanların aradığı adaletli ve güvenli ortamı oluşturan ekip hakkında kısa bir bilgi derledik. Gelin sunucu yönetimi hakkında bildiklerimiz ve bilmediklerimiz nelermiş öğrenelim. Öncelikle sunucunun kurucuları daha öncede LakLakSohbet.Com ve SohbetFenomeN.Com isimleri ile tanıdığımız Etiqet ve SetiKaaN ‘ın aslında yanlarında kurulum sırasında kimler olduğunu biliyor muydunuz? Hayır dediğinizi duyar gibiyim. iLkSayfam.Net ‘in işte bilinmeyen starlarını gururla sunuyoruz. (Bilgi : SetiKaaN tarafından verildiği için sorgulamıyoruz.)

SetiKaaN eşi PırLanta,
MagisTraLe
Microsoft
SureLin`
HeviN
EsMa
KaLem
incitanesi
BüşRa

Yukarıda yazılı nickler Etiqet ve SetiKaaN ın bu oluşumda her daim yanında olan kişilermiş. Gerçekten de arkadaşlar çok büyük bir iş başarmışsınız. Sizi tebrik ediyoruz.

Türkiye’de irc sunucu konusunda bir çığır açtınız diyebilirim. İnsanların sadece sanal değil reel olarakta iletişim kurduğunu bildiğimiz sunucu ile ilgili daha bilinmeyen bir çok yönü olduğunu da yeni, yeni öğreniyoruz. Mesela sunucuda farklı sunucuların olduğunu biliyor muydunuz? Bunu da hemen size kısaca özetleyelim. Sunucuya linkli bir çok web domain adresinin olduğunu zaten daha önceki yazılarımız da belirtmiştik. Şimdi birazda bunları açıklayalım. Kanalın motd bölümünde bulunan yazıyı olduğu gibi kopyalıyorum.

– – – – – – ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤
– – – – – – C * wWw.iLkSayfam.NeT & IRC.iLkSayfam.NeT
– – – – – – C * wWw.LakLakSohbet.Com & IRC.LakLakSohbet.Com
– – – – – – C * wWw.SohbetFenomeN.Com & IRC.SohbetFenomeN.Com
– – – – – – C * wWw.ALemiZ.NeT & IRC.ALemiZ.NeT
– – – – – – C * wWw.MuhabbetKur.Com & IRC.MuhabbetKur.Com
– – – – – – C * wWw.SanaLSevGi.Com & IRC.SanaLSevGi.Com
– – – – – – ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

Evet sıra burada olmayan bir kaç domainden bahsetmekte. Burada bulunmayan domainlerden bazıları EskiDostLar.Net ve yine kimsenin bilmediği Radyomod.Com adreslerini de buradan sizlerle paylaşıyoruz. Bunun dışında da aslında domainler olduğunu belirten SetiKaaN’dan yeni bilgileri aldığımızda sizlerle tekrar paylaşacağız.

Büyük bir

sohbet

platformu olmak için yaptıkları atılımların meyvelerini alan, dürüst ve şeffaf yönetimiyle insanlara güven veren iLkSayfam.Net’e başarılar diliyoruz.

Sizlerle yaptıkları paylaşımları günden güne arttıran ekibini de sizlere iletmemi istedi.

Webmaster : BerKant
Editör : BüşRa

Buradan kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.

Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Bedava Sohbet, Mobil Sohbet, Mobil Chat, Mobil Sohbet odaları, Mobil Chat Odaları

Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Bedava Sohbet, Mobil Sohbet, Mobil Chat, Mobil Sohbet odaları, Mobil Chat Odaları


Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?