<

Üniversite Sohbet Odaları

EgE     27-08-19     Sohbet Odaları     , , , , , ,      386 Defa Okundu

ÜNİVERSİTE SOHBET ODALARI

Güzel ve kariyer yapılabilecek bir üniversite hayalini hepimiz kurarız.Üniversite hayatının çok iyi yanları ve hatıraları vardır,Fakat Bu öğrencilik zamanlarının  bazı sorunlu,üzücü yanları yok mu?Tabiki de var.Eğer hayatını düzgün yönlendiremezsen,kendi ayaklarının üstünde duramazsan sonucunda mutsuzluk gelir .Bu mutsuzluk derslerinin başarısınada yansır ki en kötüsü bu olsa gerek.Sonra okulu uzatmalar,sene kaybı ve başarısız olduğunu düşünerek hayıflanmalar. Diğer yandan aileni özleme konusuna hiç değinmiyorum ki ( özellikle kız öğrenciler-:) ) Arkadaşlıklar. Herhalde tahmin ediyorum ki her üniversite okuyan öğrenci arkadaşları konusunda sıkıntı çekmiştir.Çünkü arkadaş,Halbuki sen onları dost sanıyordun, hep yanında olacaklarını sanıyordun.Ama öyle olmadığını görünce çok büyük bir hayal kırıklığına uğruyorsun.Ondan sonra kişilere karşı olan güvenin azalıyor. üniversite sohbetleri yapmak üzere sizleri İlksayfam.net adresinde üniversite sohbet odalarına  bekliyoruz.Bizim ortamımızda işte bahsettiğim dostluk senelerdir devam ediyor.İçimizde üniversite okumayanlarımızda bulunmaktadır.Aslında hayatın kendisi üniversite. Yabancı bir düşünüründe dediği gibi okul hayata hazırlanış değil hayatın kendisidir .

Burda anlamak isteyene okadar şey anlatmışki tabi anlamak istemeyen, değil üniversite, master bile yapsa anlamaz.Bilmediğin okadar çok şey oluyorki ve her sohbet edişinde konudan konuya geciş yapabiliyorsun bu da sohbetin ne kadar akıcı olduğunu gösteriyor. Üniversite okumanın çok iyi yönleri var ama bazı konulardada hayal kırıklığı yaratabiliyor.Arkadaşlıkların sonucunda ortaya çıkan güzel ortamlar,birlikte aynı evde kalmalar,geziye çıkmalar üniversite yaşantısının çok güzel bir yaşantı olduğunu ortaya koyuyor.Ayrıca evliliğe giden ilişkilerin çoğunun üniversitede temellerinin atılmasıda ayrıca sevindirici bir olay.

Büşra’dan sevgilerle.

üniversite sohbet odaları üniversite chat odaları mobil üniversite sohbet mobil üniversite chat seviyeli sohbet kaliteli sohbet ücretsiz sohbet


Yorumlar (3 Yorum)

    Sevgili kardeşim busra emegine yuregine saglik Berkant kardesim seninde emegine saglik boyle guzel bir ortama butun dostlari bekleriz.

    Seviyeli ve neşeli ortamda bulunmamıza vesile olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Emeklerine yüreklerine saglik. Türkiyenin en temiz sohbet platformunun daha da gelişmesi dilegiyle…

    Fevkalede bir anlatım olmuş yazan büsra nın editleyen berkant arkadasimizin kalemine emegine yuregine saglik. Güncel bir makale böyle olmalı. Herkesin bir ilki vardır. Sizin ilkiniz ilksayfam.net olsun.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?