<

Zamane Sohbet

EgE     17-09-19     Sohbet Odaları     , , ,      443 Defa Okundu

Zamane sohbet

Zamane sohbet yeni nesil sohbet kullanıcıların bil hassa tercih ettiği sohbet sitesi adıdır. Bilirsiniz bu zamanda yeni nesil gençlerimizin kanı fazlasıyle hızlı akıyor. Eskiden bu kadar yenilik ve teknoloji yoktu. Bugünlerde ise teknolojiyi kullanmayan insan neredeyse yok. Herşey dijital ve sistemler üzerinde internet üzerinden işliyor. Örneğin faturalar, mağazadan alışveriş yapıyorsun taksiklendiriyorsun hatta ve hatta sitelerin yönetimleri. Herşeyi bilgisayar üzerinden otomatik bir sistemle yönetiyor. Sohbet sunucuları içinde de aynı teknoloji işliyor. Yeni apletler yapılıyor. Bambaşka temalar yüz tutuyor. Biz ilksayfam.net olarak bu zamane teknolojisini yakından takip ediyoruz. Bakalım takibimizde gözümüze takılanlar neler?

Zamane sohbet

Eskiden kelimesini fazla anıyorum farkındayım. Fakat karşılaştırmaya çalışıyorum. Teknoloji ilerledikce aslında zaman kazanıyoruz hayatı daha fazla yaşamak ve daha fazla söyleşi etmek için. Fakat atladığımız birşey var galiba. Kağıda dökülen belge sayısı yok denilecek kadar azaldı. Birgün olmaz da oldu farzedelim. Hiç elektriksiz kalsak, yada internetsiz kalsak halimiz ne olurdu? Eskidenmis masalarda dizi dizi evraklar şimdi herşey laptoplarda yada masa üstü bilgisayarlarda. Olabilecek her hangi bir duruma önlemin yeterli olduğu tartışılır.

Önlem gerektirenler

Sohbet sunucuları içinde ne önlem alınabilir? Mesela iletişim sağlamlaştırıla bilir. Fakat bu neredeyse imkansız. Bazı kullanıcıların durumu buna izin vermiyor. Mesela; okullarda yapılan işlemler genel olarak internet üzerinden yapılıyor ve saniyesinde sisteme düşüyor. Teknoloji harika birşey katılıyorum ama ya birgün zorunlu kaybedilirse. Teknoloji elektriksiz bir hiç çünkü. Aylarca uğraşırdı insanlar adres kaydı taşıtmaya. Şimdi sadece beş dakika. Peki ya zamanı bize kazandıran bu kolaylık birgün yok edilirse? Siz hiç giremediginiz olmadımı sohbet sitesi içine. Benim oldu tüm sosyal medyaların ve sosyal paylaşım ağları’nın geçici süre ile girişlerinin kapatıldığı anlar yaşadım. Farzedinki süresiz ve sebebi belli olmayan tekloji ve elektrik yokluğu çekiliyor. Ne durumda olurduk? Sizler düşüncelerinizi yorumla paylaşın. Bende düşüncelerimi bir başlık altına alayım.

Elektrik kesintileri

Hayatımız tamamen felç olur! Bu sözü asla unutmayın en çok buraya yakıştı çünkü. Ne işlem yapilabilirdi. Ne telefonlar kullanılabilirdi. Nede hayat artık yaşanılabilir denilirdi. Neden mi? Soruyorum sizlere kar gibi bir attan inip bitik durumdaki öldü ölecek bir eşşeğe biner misiniz? Sözüm elbetteki vurucam kırbacı diyen acımasızlara değil. 🙂 Bence anlatmak istediğim anlaşıldı. Eliniz kalem kağıt görsün en azından sen not almayı yada beynin unutacağını kağıda dökmeyi ihmal etme. Gel bizimle ilksayfam adresine söyleşi et lakin hayatındaki gerçekleri öldürme. Yada hayatındakileri harcama… Bugünlük hoşçakalın…
Saygilarimla Liva

Zamane sohbet sohbet sohbet sitesi sohbet sunucuları


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?